edx-platform - en to sk translation catalogue (462 entries)

en: A valid email address is required
sk: Vyžaduje sa platná e-mailová adresa

en: Account
sk: Účet

en: Actions
sk: Akcie

en: Add to Dictionary
sk: Pridaj do slovníka

en: Add your first content group
sk: Pridajte vašu prvú skupinu obsahu

en: Add your first group configuration
sk: Pridajte vašu prvú konfiguráciu skupiny

en: Admin
sk: Administrátor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Align center
sk: Zarovnaj nastred

en: Align left
sk: Zarovnaj vľavo

en: Align right
sk: Zarovnaj vpravo

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All Rights Reserved
sk: Všetky práva vyhradené

en: All Topics
sk: Všetky témy

en: All groups must have a name.
sk: Všetky skupiny musia mať názov.

en: All groups must have a unique name.
sk: Všetky skupiny musia mať jedinečný názov.

en: All teams
sk: Všetky tímy

en: All topics
sk: Všetky témy

en: Already a course team member
sk: Už ste členom tímu spravujúceho tento kurz

en: Already a library team member
sk: Už ste členom tímu spravujúceho knižnicu

en: Already a member
sk: Už ste členom

en: Alternative source
sk: Alternatívny zdroj

en: Anchor
sk: Ukotviť

en: Anchors
sk: Ukotvenia

en: Are you sure you want to delete this update?
sk: Skutočne chcete odstrániť túto aktualizáciu?

en: Are you sure you want to delete {email} from the course team for “{container}”?
sk: Skutočne chcete vymazať {email} z tímu spravujúceho kurz pre “{container}”?

en: Are you sure you want to delete {email} from the library “{container}”?
sk: Skutočne chcete odstrániť {email} z knižnice “{container}”?

en: Are you sure you want to restrict {email} access to “{container}”?
sk: Naozaj chcete obmedziť {email} prístup ku “{container}”?

en: Are you sure you wish to delete this item. It cannot be reversed!
    
    Also any content that links/refers to this item will no longer work (e.g. broken images and/or links)
sk: Skutočne si prajete odstrániť túto položku? Tento stav nie je možné zvrátiť!
    
    Taktiež akýkoľvek obsah, ktorý odkazuje na túto položku, nebude viac funkčný (t.j. nenačítané obrázky a/alebo nefunkčné odkazy)

en: Are you sure?
sk: Ste si istí?

en: Author
sk: Autor

en: Average
sk: Priemerný

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Blockquote
sk: Blok citácie

en: Blockquote (Ctrl+Q)
sk: Bloková citácia (Ctrl+Q)

en: Blocks
sk: Bloky

en: Body
sk: Hlavná časť

en: Bold
sk: Tučné písmo

en: Bold (Ctrl+B)
sk: Tučné (Ctrl+B)

en: Border
sk: Obruba

en: Border color
sk: Farba obruby

en: Bottom
sk: Spodok

en: Bullet list
sk: Odrážky

en: Bulleted List (Ctrl+U)
sk: Zoznam s odrážkami (Ctrl+U)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Caption
sk: Popis

en: Cell
sk: Bunka

en: Cell padding
sk: Prispôsobenie bunky

en: Cell properties
sk: Vlastnosti bunky

en: Cell spacing
sk: Rozmiestnenie bunky

en: Cell type
sk: Typ bunky

en: Center
sk: Stred

en: Certificate name is required.
sk: Je potrebné zadať názov certifikátu.

en: Change Manually
sk: Zmeniť ručne

en: Choose File
sk: Vybrať súbor

en: Circle
sk: Kruh

en: Clear All
sk: Vyčistiť všetko

en: Clear formatting
sk: Čisté formátovanie

en: Clear search results
sk: Vyčistiť výsledky hľadania

en: Click to edit
sk: Kliknite sem pre úpravu

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close Calculator
sk: Zavrieť kalkulačku

en: Code
sk: Kód

en: Code Sample (Ctrl+K)
sk: Ukážka kódu (Ctrl+K)

en: Code block
sk: Kód bloku

en: Collapse Instructions
sk: Zavrieť inštrukcie

en: Color
sk: Farba

en: Cols
sk: Stĺpce

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column group
sk: Skupina stĺpca

en: Commentary
sk: Komentár

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Constrain proportions
sk: Obmedzené rozmery

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy row
sk: Kopírovať riadok

en: Correct failed component
sk: Opraviť chybu v súčasti

en: Could not find the specified string.
sk: Nie je možné nájsť špecifikovaný reťazec.

en: Country
sk: Krajina

en: Course Credit Requirements
sk: Požiadavky pre získanie kreditu z kurzu

en: Course Index
sk: Register kurzu

en: Course Name
sk: Názov kurzu

en: Course Number
sk: Číslo kurzu

en: Course Outline
sk: Prehľad kurzu

en: Course pacing cannot be changed once a course has started.
sk: Udávané tempo kurzu nie je možné zmeniť po začatí kurzu.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Re-run
sk: Vytvoriť reprízu

en: Create a New Team
sk: Vytvoriť nový tím

en: Creating missing groups
sk: Vytvorenie chýbajúcej skupiny

en: Current conversation
sk: Aktuálna konverzácia

en: Custom color
sk: Vlastná farba

en: Custom...
sk: Vlastný

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut row
sk: Vystrihnúť riadok

en: Date Added
sk: Doplnený dátum

en: Decrease indent
sk: Zmenšiť odsadenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete File Confirmation
sk: Potvrdenie odstránenia súboru

en: Delete column
sk: Vymazať stĺpec

en: Delete row
sk: Vymazať riadok

en: Delete table
sk: Vymazať tabuľku

en: Delete this %(item_display_name)s?
sk: Odstrániť %(item_display_name)s?

en: Delete this team?
sk: Zmazať tento tím?

en: Deleted Group
sk: Zmazaná skupina

en: Deleting this %(item_display_name)s is permanent and cannot be undone.
sk: Odstránenie %(item_display_name)s je trvalé a nie je možné ho vrátiť späť.

en: Description
sk: Popis

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Disc
sk: Disk

en: Discard Changes
sk: Zahodiť zmeny

en: Div
sk: Rozdelenie

en: Do not show again
sk: Neukazuj znova

en: Document properties
sk: Vlastnosti dokumentu

en: Donate
sk: Darovať

en: Download
sk: Prevziať

en: Due Date
sk: Dátum splatnosti

en: Duration (sec)
sk: Dĺžka (sec)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit HTML
sk: Editovať HTML

en: Edit Team
sk: Upraviť  tím

en: Edit this certificate?
sk: Upraviť tento certifikát?

en: Embed
sk: Zakotviť

en: Emoticons
sk: Smailíci

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Enter team description.
sk: Zadajte popis tímu.

en: Enter team name.
sk: Zadajte názov tímu.

en: Error
sk: Chyba

en: Error adding user
sk: Chyba pri pridávaní používateľa

en: Error removing user
sk: Chyba počas mazania používateľa

en: Errors
sk: Chyby

en: Exit full browser
sk: Ukončiť režim celej obrazovky

en: Expand Instructions
sk: Rozšíriť inštrukcie

en: File
sk: Súbor

en: File {filename} exceeds maximum size of {maxFileSizeInMBs} MB
sk: Súbor {filename} presahuje maximálnu veľkosť {maxFileSizeInMBs} MB

en: Files must be in JPEG or PNG format.
sk: Súbory musia byť vo formáte JPEG alebo PNG.

en: Fill browser
sk: Vyplniť plochu prehľadávača

en: Find
sk: Nájsť

en: Find and replace
sk: Nájdi a nahraď

en: Find next
sk: Nájdi ďalšie

en: Find previous
sk: Nájdi predchádzajúce

en: Finish
sk: Ukončiť

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Gender
sk: Pohlavie

en: General
sk: Všeobecné

en: Go to Dashboard
sk: Prejsť na Palubnú dosku

en: Go to your Dashboard
sk: Prejsť do vašej Palubne dosky

en: Grace period must be specified in HH:MM format.
sk: Doba odkladu musí byť určená vo formáte HH:MM.

en: Group %s
sk: Skupina %s

en: Group A
sk: Skupina A

en: Group B
sk: Skupina B

en: Group Configuration name is required.
sk: Názov konfigurácie skupiny je povinný údaj.

en: Group name is required
sk: Názov skupiny je povinný údaj

en: HTML source code
sk: HTML zdrojový kód

en: Header
sk: Hlavička

en: Header 1
sk: Hlavička 1

en: Header 2
sk: Hlavička 2

en: Header 3
sk: Hlavička 3

en: Header 4
sk: Hlavička 4

en: Header 5
sk: Hlavička 5

en: Header 6
sk: Hlavička 6

en: Headers
sk: Hlavičky

en: Heading (Ctrl+H)
sk: Nadpis (Ctrl+H)

en: Heading 1
sk: Nadpis 1

en: Heading 2
sk: Nadpis 2

en: Heading 3
sk: Nadpis 3

en: Heading 4
sk: Nadpis 4

en: Heading 5
sk: Nadpis 5

en: Heading 6
sk: Nadpis 6

en: Headings
sk: Nadpisy

en: Height
sk: Výška

en: Hide Annotations
sk: Skryť anotácie

en: Hide Deprecated Settings
sk: Skryť odmietnuté nastavenia

en: Hide Discussion
sk: Skryť diskusiu

en: Hide closed captions
sk: Skryť skryté titulky

en: High Definition
sk: Vysoké rozlíšenie

en: Highlighted text
sk: Zvýraznený text

en: Horizontal Rule (Ctrl+R)
sk: Vodorovná čiara (Ctrl+R)

en: Horizontal line
sk: Vodorovná čiara

en: Horizontal space
sk: Horizontálna medzera

en: Hyperlink (Ctrl+L)
sk: Hypertextový odkaz (Ctrl+L)

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignore all
sk: Ignorovať všetky

en: Image
sk: Obrázok

en: Image (Ctrl+G)
sk: Obrázok (Ctrl+G)

en: Image description
sk: Popis obrázka

en: Image must be in PNG format.
sk: Obrázok musí byť vo formáte PNG.

en: In Progress
sk: Spracúva sa

en: Increase indent
sk: Zväčšiť odsadenie

en: Inline
sk: V rade

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert column after
sk: Vložiť stĺpec po

en: Insert column before
sk: Vložiť stĺpec pred

en: Insert date/time
sk: Vložiť dátum/čas

en: Insert image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert link
sk: Vložiť odkaz

en: Insert row after
sk: Vložiť riadok po

en: Insert row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Insert table
sk: Vložiť tabuľku

en: Insert template
sk: Vložiť šablónu

en: Insert video
sk: Vložiť video

en: Insert/edit image
sk: Vložiť/editovať obrázok

en: Insert/edit link
sk: Vložiť/editovať odkaz

en: Insert/edit video
sk: Vložiť/editovať video

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Italic (Ctrl+I)
sk: Kurzíva (Ctrl+I)

en: Justify
sk: Zarovnať

en: Key should only contain letters, numbers, _, or -
sk: Kľúč by mal obsahovať iba písmená, čísla, _, alebo -

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: LEARN MORE
sk: DOZVEDIEŤ SA VIAC

en: Language
sk: Jazyk

en: Last Edited:
sk: Naposledy upravené:

en: Left
sk: Vľavo

en: Left to right
sk: Zľava do prava

en: Less
sk: Menej

en: Library User
sk: Používateľ knižnice

en: Load Another File
sk: Načítať ďalší súbor

en: Load all responses
sk: Načítať všetky odpovede

en: Loading
sk: Načítavanie

en: Loading content
sk: Obsah sa načítavá

en: Loading data...
sk: Načítavanie dát...

en: Loading more threads
sk: Načítať viac vlákien

en: Loud
sk: Hlasný

en: Low
sk: Nízko

en: Max file size exceeded
sk: Prekročená maximálna veľkosť

en: Membership
sk: Členstvo

en: Merge cells
sk: Zlúčiť bunky

en: Middle
sk: Stredné

en: More
sk: Viac

en: Mute
sk: Vypnúť zvuk

en: Muted
sk: Vypnutým zvukom

en: Name
sk: Názov

en: New document
sk: Nový dokument

en: New window
sk: Nové okno

en: Next
sk: Ďalej

en: No color
sk: Bez farby

en: Nonbreaking space
sk: Pevnú medzeru

en: None
sk: Žiadne

en: Not Graded
sk: Neoznámkovaný

en: Not able to set passing grade to less than %(minimum_grade_cutoff)s%.
sk: Nie je možné nastaviť hodnotenie pre úspešné skončenie na menej ako %(minimum_grade_cutoff)s%.

en: Not in Use
sk: Nepoužíva sa

en: Note
sk: Poznámka

en: Noted in:
sk: Pridaná poznámka v:

en: Numbered List (Ctrl+O)
sk: Číslovaný zoznam (Ctrl+O)

en: Numbered list
sk: Číslovaný zoznam

en: Open Calculator
sk: Otvoriť kalkulačku

en: Open language menu
sk: Otvoriť menu jazyk

en: Order History
sk: História objednávok

en: Organization
sk: Organizácia

en: Other
sk: Iné

en: Page break
sk: Koniec stránky

en: Paragraph
sk: Odsek

en: Password
sk: Heslo

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste as text
sk: Vložiť ako text

en: Paste row after
sk: Vložiť riadok po

en: Paste row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

en: Play video
sk: Prehrať video

en: Please address the errors on this page first, and then save your progress.
sk: Vyriešte, prosím, najskôr chyby na tejto stránke a následne uložte tento stav.

en: Please do not use any spaces in this field.
sk: V tomto poli nepoužívajte, prosím, žiadne medzery.

en: Please do not use any spaces or special characters in this field.
sk: V tomto poli nepoužívajte, prosím, žiadne medzery alebo špeciálne znaky.

en: Please enter an integer between %(min)s and %(max)s.
sk: Zadajte, prosím, celé číslo v rozsahu %(min)s a %(max)s.

en: Please enter an integer between 0 and 100.
sk: Zadajte, prosím, celé číslo v rozsahu 0 až 100.

en: Please enter an integer greater than 0.
sk: Zadajte, prosím, celé číslo väčšie ako 0.

en: Please enter non-negative integer.
sk: Zadajte, prosím, nezáporné celé číslo.

en: Please follow the instructions here to upload a file elsewhere and link to it: {maxFileSizeRedirectUrl}
sk: Riaďte sa, prosím, inštrukciami o tom, ako odovzdať súbor niekam inam a priložiť odkaz naň: {maxFileSizeRedirectUrl}

en: Poster
sk: Plagát

en: Preferred Language
sk: Preferovaný jazyk

en: Preformatted
sk: Vopred naformátované

en: Prev
sk: Predchádzajúci

en: Preview
sk: Náhľad

en: Print
sk: Tlačiť

en: Processing Re-run Request
sk: Spracúva sa žiadosť o reprízu

en: Professional Education
sk: Profesijné vzdelávanie

en: Publish
sk: Publikovať

en: Queued
sk: V poradí

en: Redo
sk: Prerobiť

en: Redo (Ctrl+Shift+Z)
sk: Obnoviť (Ctrl+Shift+Z)

en: Redo (Ctrl+Y)
sk: Obnoviť (Ctrl+Y)

en: Remove
sk: Vymazať

en: Remove link
sk: Odstrániť odkaz

en: Remove this team member?
sk: Odstrániť tohto člena tímu?

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace all
sk: Nahradiť všetko

en: Replace with
sk: Nahradiť s

en: Reply to Annotation
sk: Odpovedať na anotáciu

en: Requester
sk: Žiadateľ

en: Required field.
sk: Povinné pole.

en: Restore last draft
sk: Obnov posledný návrh

en: Return and add email address
sk: Vrátiť sa a pridať e-mailovú adresu

en: Return to Export
sk: Vrátiť sa späť na Export

en: Return to Your Dashboard
sk: Vrátiť sa do vašej Palubnej dosky

en: Return to team listing
sk: Vrátiť sa k zoznamu členov tímu

en: Revoke access
sk: Zrušiť prístup

en: Right
sk: Doprava

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Robots
sk: Roboty

en: Row
sk: Riadok

en: Row group
sk: Skupina riadkov

en: Row properties
sk: Vlastnosti riadku

en: Row type
sk: Typ riadku

en: Rows
sk: Riadky

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Saving
sk: Ukladá sa

en: Scope
sk: Rozsah

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search teams
sk: Hľadanie tímov

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Sent By
sk: Odoslané

en: Set up your certificate
sk: Nastavenie vášho certifikátu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Short explanation
sk: krátke vysvetlenie

en: Show Annotations
sk: Zobraziť anotácie

en: Show Deprecated Settings
sk: Zobraziť zastarané nastavenia

en: Show Discussion
sk: Zobraziť diskusiu

en: Show blocks
sk: Zobraziť bloky

en: Show invisible characters
sk: Ukázať neviditeľné znaky

en: Showing all responses
sk: Zobrazujem všetky odpovede

en: Signatory field(s) has invalid data.
sk: Pole (polia) signatárov má neplatné údaje.

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Source
sk: Zdroj

en: Source code
sk: Zdrojový kód

en: Special character
sk: Špeciálny znak

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Spellcheck
sk: Kontrola pravopisu

en: Split cell
sk: Rozdeliť bunku

en: Staff
sk: Personál

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

en: Start search
sk: Spustiť vyhľadávanie

en: Starts
sk: Začína

en: State
sk: Stav

en: Status
sk: Stav

en: Strikethrough
sk: Prečiarknuté

en: Subject
sk: Predmet

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Superscript
sk: Horný index

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table properties
sk: Vlastnosti tabuľky

en: Tags
sk: Značky

en: Tags:
sk: Štítky:

en: Take me to the main course page
sk: Prejsť na hlavnú stránku kurzu

en: Take me to the main library page
sk: Prejsť na hlavnú stránku knižnice

en: Task ID
sk: ID Úlohy

en: Task Progress
sk: Napredovanie úlohy

en: Task Status
sk: Stav úlohy

en: Task Type
sk: Typ úlohy

en: Task inputs
sk: Vstupy úloh

en: Team Description (Required) *
sk: Popis tímu (povinné) *

en: Team Name (Required) *
sk: Meno tímu (povinné) *

en: Team Search
sk: Vyhľadávanie tímu

en: Team name cannot have more than 255 characters.
sk: Názov tímu nemôže mať viac ako 255 znakov.

en: Teams
sk: Tímy

en: Templates
sk: Šablóny

en: Text color
sk: Farba textu

en: Text to display
sk: Text, ktorý sa zobrazí

en: The course end date must be later than the course start date.
sk: Dátum konca kurzu musí byť neskôr ako dátum začiatku kurzu.

en: The course must have an assigned start date.
sk: Kurz musí mať priradený dátum začiatku.

en: The course start date must be later than the enrollment start date.
sk: Dátum začiatku kurzu musí byť neskôr ako dátum začiatku zápisu.

en: The enrollment end date cannot be after the course end date.
sk: Dátum konca zápisu nemôže byť neskôr ako je dátum konca kurzu.

en: The enrollment start date cannot be after the enrollment end date.
sk: Dátum začiatku zápisu nemôže byť neskôr ako je dátum konca zápisu.

en: The grading process is still running. Refresh the page to see updates.
sk: Ešte stále prebieha známkovanie. Ak chcete zobraziť aktualizácie priebehu, obnovte si stránku.

en: The minimum grade for course credit is not set.
sk: Minimálne hodnotenie pre získanie kreditu z kurzu nie je stanovené.

en: The raw error message is:
sk: Pôvodná správa o chybe je:

en: There has been an error while exporting.
sk: Počas exportovania sa vyskytla chyba.

en: There has been an error with your export.
sk: Nastala chyba súvisiaca s vašim exportom.

en: There must be at least one group.
sk: Musí existovať aspoň jedna skupina.

en: There was an error changing the user's role
sk: Nastala chyba pri zmene roly používateľa.

en: There were errors reindexing course.
sk: Pri preindexovaní kurzu sa vyskytli chyby.

en: There's already another assignment type with this name.
sk: Už existuje iný typ zadania s týmto názvom.

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nie je možné vrátiť späť.

en: This certificate has already been activated and is live. Are you sure you want to continue editing?
sk: Tento certifikát už bol aktivovaný a aktuálne sa používa. Skutočne chcete pokračovať v jeho úprave?

en: This team does not have any members.
sk: Tento tím nemá žiadnych členov.

en: This team is full.
sk: Tento tím je plný.

en: Time Sent
sk: Čas odoslania

en: Title
sk: Nadpis

en: Tools
sk: Nástroje

en: Top
sk: Hore

en: Topic
sk: Téma

en: Topics
sk: Témy

en: Total
sk: Súčet

en: Turn off transcripts
sk: Vypnúť prepisy

en: Turn on closed captioning
sk: Zapnúť skryté titulky

en: Turn on transcripts
sk: Zapnúť prepisy

en: Type
sk: Typ

en: Underline
sk: Podčiarknuť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Undo (Ctrl+Z)
sk: Späť (Ctrl+Z)

en: Undo Changes
sk: Vrátiť zmeny

en: Unit
sk: Oddiel

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unmute
sk: Zapnúť zvuk

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Updating with latest library content
sk: Aktualizujem s najnovším obsahom knižnice

en: Upload
sk: Odovzdať

en: Upload File
sk: Odovzdať súbor

en: Upload New File
sk: Odovzdať nový súbor

en: Upload completed
sk: Odovzdávanie dát dokončené

en: Upload failed
sk: Počas odovzdávania dát nastala chyba

en: Upload signature image.
sk: Odovzdať obrázok podpisu

en: Upload your course image.
sk: Odovzdajte obrázok pre váš kurz.

en: Uploading
sk: Odovzdáva sa

en: Username
sk: Meno používateľa

en: Validation Error While Saving
sk: Chyba validácie počas ukladania

en: Verified Certificate
sk: Overený certifikát

en: Vertical space
sk: Vertikálna medzera

en: Very loud
sk: Veľmi hlasný

en: Very low
sk: Veľmi nízko

en: Video ended
sk: Video skončilo

en: Video position
sk: Video pozícia

en: View
sk: Zobraziť

en: View Live
sk: Zobraziť aktuálne údaje

en: Visual aids
sk: Vizuálne pomôcky

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Warnings
sk: Upozornenia

en: Whole words
sk: Celé slová

en: Width
sk: Šírka

en: Words: {0}
sk: Slová: {0}

en: Yes, allow edits to the active Certificate
sk: Áno, umožniť úpravy aktívneho certifikátu

en: You are not currently a member of any team.
sk: Momentálne nie ste členom žiadneho tímu.

en: You commented...
sk: Pridali ste komentár...

en: You have not created any certificates yet.
sk: Zatiaľ ste nevytvorili žiadny certifikát.

en: You have not created any content groups yet.
sk: Ešte ste nevytvorili žiadnu skupinu obsahu.

en: You have not created any group configurations yet.
sk: Ešte ste nevytvorili žiadne konfigurácie skupín.

en: You must enter a valid email address in order to add a new team member
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu, aby ste mohli pridať nového člena tímu.

en: You've made some changes
sk: Urobili ste nejaké zmeny

en: You've made some changes, but there are some errors
sk: Urobili ste určité zmeny, ale vyskytli sa nejaké chyby

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Your changes will not take effect until you save your progress.
sk: Vaše zmeny sa neprejavia, dokiaľ neuložíte váš priebeh.

en: Your changes will not take effect until you save your progress. Take care with key and value formatting, as validation is not implemented.
sk: Zmeny sa neprejavia, dokiaľ neuložíte váš priebeh. Dávajte si však pozor pri formátovaní kľúča a hodnoty, keďže validácia nie je implementovaná.

en: Your file could not be uploaded
sk: Nebolo možné odovzdať váš súbor.

en: Your file has been deleted.
sk: Súbor bol odstránený.

en: Your message cannot be blank.
sk: Správa nemôže byť prázdna.

en: Your message must have a subject.
sk: Správa musí obsahovať predmet.

en: Your policy changes have been saved.
sk: Zmeny politiky boli uložené.

en: Your video uploads are not complete.
sk: Vaše videá neboli ešte kompletne odovzdané.

en: a day
sk: deň

en: about a minute
sk: asi minútu

en: about a month
sk: asi mesiac

en: about a year
sk: asi rok

en: about an hour
sk: približne hodinu

en: anonymous
sk: anonym

en: answer
sk: odpoveď

en: certificate
sk: certifikát

en: component
sk: súčasť

en: content group
sk: skupina obsahu

en: correct
sk: správny

en: group configuration
sk: konfigurácia skupiny

en: incorrect
sk: nesprávny

en: last activity
sk: posledná aktivita

en: less than a minute
sk: menej ako minútu

en: name
sk: názov

en: open slots
sk: voľné sloty

en: remove
sk: vymazať

en: remove all
sk: vymazať všetko

en: unit
sk: oddiel

en: {email} is already on the {container} team. Recheck the email address if you want to add a new member.
sk: {email} je už v tíme pre {container}. Znovu si overte e-mailovú adresu, ak chcete pridať nového člena.

en: …
sk: ...
