edx-platform - en to pl translation catalogue (1475 entries)

en:  and
pl: i

en:  learner does not exist in LMS and not added to the exception list
pl: student nie figuruje w LMS i nie zostanie dodany do listy wyjątków

en:  learner is already white listed and not added to the exception list
pl: student znajduje się już na białej liście i nie został dodany do listy wyjątków

en:  learner is not enrolled in course and not added to the exception list
pl: student nie uczestniczy w kursie i nie został dodany do listy wyjątków

en:  learner is successfully added to the exception list
pl: student pomyślnie dodany do listy wyjątków

en:  learners are already white listed and not added to the exception list
pl: studentów znajduje się już na białej liście i nie zostało dodanych do listy wyjątków

en:  learners are not enrolled in course and not added to the exception list
pl: studentów nie uczestniczy w kursie i nie zostało dodanych do listy wyjątków

en:  learners are successfully added to exception list
pl: studentów pomyślnie dodanych do listy wyjątków

en:  learners do not exist in LMS and not added to the exception list
pl: studentów nie figuruje w LMS i nie zostało dodanych do listy wyjątków

en:  record is not in correct format and not added to the exception list
pl: pozycja nie znajduje się we właściwym formacie i nie została dodana do listy wyjątków

en:  records are not in correct format and not added to the exception list
pl: pozycji nie znajduje się we właściwym formacie i nie zostało dodanych do listy wyjątków

en: %(errorCount)s error found in form. | %(errorCount)s errors found in form.
pl[0]: Znaleziono %(errorCount)s błąd w formularzu.
pl[1]: Znaleziono %(errorCount)s błędy w formularzu.
pl[2]: Znaleziono %(errorCount)s błędów w formularzu.
pl[3]: Znaleziono %(errorCount)s błędów w formularzu.

en: %(field)s can only contain up to %(count)d characters.
pl: %(field)s może składać się z maksymalnie %(count)d znaków.

en: %(field)s must have at least %(count)d characters.
pl: %(field)s musi składać się z co najmniej %(count)d znaków.

en: %(programName)s Home Page.
pl: Strona główna programu %(programName)s.

en: %(type)s Component Template Menu
pl: %(type)s menu szablonów elementu

en: (Add signatories for a certificate)
pl: (Dodaj sygnatariuszy certyfikatu)

en: (Required Field)
pl: (Pole wymagane)

en: (Self-paced) Ended {end}
pl: (we własnym tempie) Zakończył się {end}

en: (Self-paced) Ends {end}
pl: (we własnym tempie) Zakończy się {end}

en: (Self-paced) Started {start}
pl: (we własnym tempie) Rozpoczął się {start}

en: (Self-paced) Starts {start}
pl: (we własnym tempie) Rozpocznie się {start}

en: (contains %(student_count)s student) | (contains %(student_count)s students)
pl[0]: (obejmuje %(student_count)s studenta)
pl[1]: (obejmuje %(student_count)s studentów)
pl[2]: (obejmuje %(student_count)s studentów)
pl[3]: (obejmuje %(student_count)s studentów)

en: (optional)
pl: (opcjonalny)

en: (required)
pl: (wymagany/a/e)

en: - Sortable
pl: - Sortowalne

en: : video upload complete.
pl: : przesyłanie filmu ukończone.

en: <%= user %> already in exception list.
pl: <%= user %> już figuruje na liście wyjątków.

en: <%= user %> has been successfully added to the exception list. Click Generate Exception Certificate below to send the certificate.
pl: Student <%= user %> został pomyślnie dodany do listy wyjątków. Kliknij przycisk poniżej, aby wysłać certyfikat.

en: A driver's license, passport, or other government-issued ID with your name and photo
pl: Dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub inny dokument tożsamości zawierający twoje zdjęcie oraz imię i nazwisko.

en: A highlight to look forward to this week.
pl: Wskazówka na ten tydzień.

en: A list of courses you have just enrolled in as a verified student
pl: Lista kursów na które zapisałeś się ostatnio jako zweryfikowany student

en: A name that identifies your team (maximum 255 characters).
pl: Nazwa identyfikująca twój zespół (maksymalnie 255 znaków).

en: A short description of the team to help other learners understand the goals or direction of the team (maximum 300 characters).
pl: Krótki opis zespołu mający pomóc innym studentom zrozumieć jego cele lub kierunki (maksymalnie 300 znaków).

en: A valid email address is required
pl: Wymagany jest prawidłowy adres e-mail

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Secret
pl: Hasło API

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: About Me
pl: O mnie

en: About You
pl: O tobie

en: About me
pl: O mnie

en: Access to some content in this unit is restricted to specific groups of learners
pl: Dostęp do niektórych treści tej lekcji jest możliwy wyłącznie dla określonych grup studentów.

en: Access to some content in this {blockType} is restricted to specific groups of learners.
pl: Dostęp do niektórych treści w tym {blockType} jest możliwy wyłącznie dla wybranych grup studentów.

en: Access to this unit is restricted to: {selectedGroupsLabel}
pl: Dostęp do tego ekranu jest możliwy wyłącznie dla grup/y: {selectedGroupsLabel}

en: Access to this {blockType} is restricted to: {selectedGroupsLabel}
pl: Dostęp do tego {blockType} jest możliwy wyłącznie dla grup: {selectedGroupsLabel}

en: Accomplishments
pl: Osiągnięcia

en: Accomplishments Pagination
pl: Paginacja osiągnięć

en: Account
pl: Konto

en: Account Information
pl: Dane konta

en: Account Not Activated
pl: Konto nieaktywowane

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Account Settings page.
pl: Ustawienia konta

en: Action
pl: Czynność

en: Action required: Enter a valid date.
pl: Wymagana czynność: wprowadź prawidłową datę.

en: Actions
pl: Czynności

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate Your Account
pl: Aktywuj swoje konto

en: Active Uploads
pl: Przesyłanie w toku

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Additional Signatory
pl: Dodaj dodatkowy podpis

en: Add Cohort
pl: Dodaj kohortę

en: Add Component:
pl: Dodaj element:

en: Add Country
pl: Dodaj kraj

en: Add Learners
pl: Dodaj studentów

en: Add New Component
pl: Dodaj nowy element

en: Add Thumbnail
pl: Dodaj miniaturę

en: Add Thumbnail - {videoName}
pl: Dodaj miniaturę - {videoName}

en: Add URLs for additional versions
pl: Dodaj adresy URL dla dodatkowych wersji

en: Add a Chapter
pl: Dodaj rozdział

en: Add a New Cohort
pl: Dodaj nową kohortę

en: Add a learning outcome here
pl: Dodaj nowy efekt kształcenia

en: Add another group
pl: Dodaj kolejną grupę

en: Add language
pl: Dodaj język

en: Add learners to this cohort
pl: Dodaj studentów do tej kohorty

en: Add notes about this learner
pl: Dodaj notatki na temat tego studenta

en: Add to Exception List
pl: Dodaj do listy wyjątków

en: Add your first content group
pl: Dodaj swoją pierwszą grupę treści

en: Add your first group configuration
pl: Dodaj swoją pierwszą konfigurację grupy

en: Add your first textbook
pl: Dodaj swój pierwszy podręcznik

en: Add {role} Access
pl: Dodaj uprawnienia - {role}

en: Adding the selected course to your cart
pl: Trwa dodawanie wybranego kursu do twojego koszyka

en: Additional Information
pl: Informacje dodatkowe

en: Additional posts could not be loaded. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się wczytać kolejnych wpisów. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Additional responses could not be loaded. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się wczytać dodatkowych odpowiedzi. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Admin
pl: Administrator

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: After the course\'s end date has passed, learners can no longer access subsection content. The subsection remains included in grade calculations.
pl: Po upływie daty zakończenia kursu, studenci nie będą posiadać dostępu do treści lekcji. Lekcja pozostanie objęta przez system ocen.

en: After the subsection\'s due date has passed, learners can no longer access its content. The subsection remains included in grade calculations.
pl: Po upływie terminu końcowego lekcji, studenci nie będą posiadać do niej dostępu. Lekcja pozostanie objęta przez system ocen.

en: All Learners and Staff
pl: Wszystkich studentów i kadry

en: All Posts
pl: Wszystkie wpisy

en: All Rights Reserved
pl: Wszelkie prawa zastrzeżone

en: All Time Zones
pl: Wszystkie strefy czasowe

en: All Topics
pl: Wszystkie tematy

en: All accounts were created successfully.
pl: Wszystkie konta zostały utworzone poprawnie.

en: All groups must have a name.
pl: Wszystkie grupy muszą posiadać nazwy.

en: All groups must have a unique name.
pl: Każda grupa musi posiadać unikalną nazwę.

en: All learners in the {cohort_name} cohort
pl: Wszystkich studentów z grupy "{cohort_name}"

en: All learners in the {track_name} track
pl: Wszyscy studenci ścieżki {track_name}

en: All learners who are enrolled in this course
pl: Wszystkich studentów, którzy są zapisani na kurs

en: All payment options are currently unavailable.
pl: Wszystkie opcje płatności są w tej chwili niedostępne.

en: All professional education courses are fee-based, and require payment to complete the enrollment process.
pl: Wszystkie kursy edukacji specjalistycznej są płatne, a wniesienie opłaty jest częścią czynności naboru.

en: All subsections
pl: Wszystkie lekcje

en: All teams
pl: Wszystkie zespoły

en: All topics
pl: Wszystkie tematy

en: All units
pl: Wszystkie ekrany

en: All users on the Exception list
pl: Dla wszystkich studentów z listy wyjątków

en: All users on the Exception list who do not yet have a certificate
pl: Dla wszystkich studentów z listy wyjątków, którzy jeszcze nie mają certyfikatu

en: Allow students to generate certificates for this course?
pl: Pozwolić studentom na generowanie certyfikatów z tego kursu?

en: Already a course team member
pl: Jest już członkiem kadry kursu

en: Already a library team member
pl: Jest już członkiem biblioteki

en: Already a member
pl: Jest już członkiem

en: Already have an {platformName} account?
pl: Posiadasz już konto na platformie {platformName}?

en: Always divide content-specific discussion topics
pl: Zawsze dziel tematy dyskusji określonej treści

en: Always show assessment results
pl: Zawsze pokazuj wyniki zadań

en: An email has been sent to {userEmail} with a link for you to activate your account.
pl: Na adres {userEmail} została wysłana wiadomość e-mail zawierająca odnośnik do aktywacji konta.

en: An error has occurred. Check your Internet connection and try again.
pl: Wystąpił błąd. Sprawdź swoje połączenie z Internetem i spróbuj ponownie.

en: An error has occurred. Make sure that you are connected to the Internet, and then try refreshing the page.
pl: Wystąpił błąd. Upewnij się, że masz połączenie z Internetem i odśwież stronę.

en: An error has occurred. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An error has occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: An error has occurred. Please try reloading the page.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj odświeżyć stronę.

en: An error has occurred. Refresh the page, and then try again.
pl: Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: An error has occurred. Try refreshing the page, or check your Internet connection.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj odświeżyć stronę lub sprawdź połączenie z Internetem.

en: An error has occurred. Wait a few minutes, and then try again.
pl: Wystąpił błąd. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

en: An error occurred retrieving your email. Please try again later, and contact technical support if the problem persists.
pl: Wystąpił błąd w trakcie odzyskiwania twojego e-maila. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z pomocą techniczną jeśli problem nie ustąpi.

en: An error occurred when signing you in to %s.
pl: Wystąpił błąd w trakcie logowania do %s.

en: An error occurred while removing the member from the team. Try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie usuwania członka zespołu. Proszę spróbować ponownie.

en: An error occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: An error occurred. Make sure that the student's username or email address is correct and try again.
pl: Wystąpił błąd. Upewnij się, że nazwa użytkownika studenta lub jego adres e-mail są prawidłowe i spróbuj ponownie.

en: An error occurred. Please reload the page.
pl: Wystąpił błąd. Proszę odświeżyć stronę.

en: An error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: An error occurred. Try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: An unexpected error occurred.  Please try again.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

en: Any course progress or grades from your current session will be lost.
pl: Twoje oceny i stan postępu z obecnej sesji kursu zostaną utracone.

en: Any divided discussion topics are divided based on cohort.
pl: Podzielone tematy dyskusji są dzielone na podstawie kohort.

en: Any divided discussion topics are divided based on enrollment track.
pl: Podzielone tematy dyskusji są dzielone na podstawie ścieżek kursu.

en: Are you having trouble finding a team to join?
pl: Masz problem ze znalezieniem zespołu?

en: Are you sure that you want to leave this session?
pl: Czy na pewno chcesz opuścić tę sesję kursu?

en: Are you sure you want to change to a different session?
pl: Czy na pewno chcesz dokonać zmiany na inną sesję kursu?

en: Are you sure you want to delete this comment?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?

en: Are you sure you want to delete this post?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wpis?

en: Are you sure you want to delete this response?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę odpowiedź?

en: Are you sure you want to delete this update?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę zmianę?

en: Are you sure you want to delete {email} from the course team for “{container}”?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć {email} z kadry kursu “{container}”?

en: Are you sure you want to delete {email} from the library “{container}”?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć {email} z biblioteki "{container}"?

en: Are you sure you want to remove this video from the list?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten film z listy?

en: Are you sure you want to restrict {email} access to “{container}”?
pl: Czy na pewno chcesz odmówić dostępu {email} do “{container}”?

en: Are you sure you want to select this session?
pl: Czy na pewno decydujesz się na tę sesję kursu?

en: Are you sure you want to unenroll from {courseName} ({courseNumber})? You will be refunded the amount you paid.
pl: Czy na pewno chcesz się wypisać z kursu {courseName} ({courseNumber})? Otrzymasz zwrot opłaty za dostęp do kursu.

en: Are you sure you wish to delete this item. It cannot be reversed!
    
    Also any content that links/refers to this item will no longer work (e.g. broken images and/or links)
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element? Nie można tego odwrócić!
    
    Wszelkie treści, które odnoszą się do tego elementu, nie będą działać (np. obrazy i odnośniki)

en: As part of the verification process, you take a photo of both your face and a government-issued photo ID. Our authorization service confirms your identity by comparing the photo you take with the photo on your ID.
pl: W ramach czynności potwierdzania tożsamości, wykonujesz zdjęcie swojej twarzy oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Nasz zespół autoryzacyjny potwierdzi twoją tożsamość porównując świeżo zrobione zdjęcie ze zdjęciem z twojego dokumentu.

en: As you complete courses, you will see them listed here.
pl: Na poniższej liście znajdziesz wszystkie ukończone przez siebie kursy.

en: Assessment Results Visibility
pl: Widoczność wyników zadań

en: Assign learners to cohorts by uploading a CSV file
pl: Przydziel studentów do kohort przesyłając plik CSV

en: Assign students to cohorts by uploading a CSV file.
pl: Dodaj studentów do kohorty poprzez załadowanie pliku CSV.

en: Assignment Type Name
pl: Nazwa typu zadania

en: Associated Content Group
pl: Powiązana grupa treści

en: Automated Transcripts
pl: Zautomatyzowane transkrypcje

en: Automatic
pl: Automatyczna

en: Automatic transcripts are disabled.
pl: Automatyczne transkrypcje są wyłączone.

en: Back to sign in
pl: Powrót do strony logowania

en: Back to {platform} FAQs
pl: Powrót do PiO {platform}

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Basic Account Information
pl: Podstawowe dane konta

en: Be sure your entire face is inside the frame
pl: Upewnij się, że cała twarz znajduje się w ramce.

en: Before proceeding, please confirm that your details match
pl: Przed przejściem dalej, proszę potwierdzić zgodność danych

en: Before you upgrade to a certificate track, you must activate your account.
pl: Zanim podniesiesz swoje zaangażowanie w kursie, musisz aktywować swoje konto.

en: Biography
pl: Profil

en: Blockquote
pl: Cytat

en: Blockquote (Ctrl+Q)
pl: Długi cytat (Ctrl+Q)

en: Bold (Ctrl+B)
pl: Pogrubienie (Ctrl+B)

en: Bookmark this page
pl: Dodaj zakładkę na tej stronie

en: Bookmarked
pl: Dodano do zakładek

en: Bookmarked on
pl: Dodano do zakładek

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Browse recently launched courses and see what\'s new in your favorite subjects
pl: Przejrzyj listę ostatnio dodanych kursów i sprawdź nowości z twoich ulubionych dziedzin.

en: Bulk Exceptions
pl: Masowe wyjątki

en: Bulleted List (Ctrl+U)
pl: Lista punktowana (Ctrl+U)

en: COMPLETED COURSES
pl: KURSY UKOŃCZONE

en: COURSES IN PROGRESS
pl: KURSY W TRAKCIE

en: Can we match the photo you took with the one on your ID?
pl: Czy uda nam się porównać wykonane przez ciebie zdjęcie z tym z twojego dokumentu?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel enrollment code
pl: Anuluj kod rejestracyjny

en: Cancel team creating.
pl: Anuluj tworzenie zespołu

en: Cancel team updating.
pl: Anuluj edycję zespołu

en: Cannot delete when in use by a unit
pl: Nie można usunąć jeśli znajduje się w użyciu w ekranie

en: Cannot delete when in use by an experiment
pl: Nie można usunąć gdy znajduje się w eksperymencie

en: Cannot drop more <%= types %> assignments than are assigned.
pl: Nie można pominąć więcej niż <%= types %> przydzielonych zadań.

en: Caution: The last published version of this unit is live. By publishing changes you will change the student experience.
pl: Uwaga: Ostatnio opublikowana wersja tego ekranu znajduje się obecnie w użyciu. Dokonując zmian, zmienisz stan postępu studentów.

en: Certificate Details
pl: Szczegóły certyfikatu

en: Certificate Generated
pl: Certyfikat wygenerowany

en: Certificate Information
pl: Dane certyfikatu

en: Certificate Name
pl: Nazwa certyfikatu

en: Certificate Purchased
pl: Certyfikat opłacony

en: Certificate Signatories
pl: Podpisy do certyfikatów

en: Certificate Signatory Configuration
pl: Konfiguracja sygnatariusza certyfikatu

en: Certificate Status:
pl: Stan certyfikatu:

en: Certificate has been successfully invalidated for <%= user %>.
pl: Certyfikat studenta: <%= user %> został pomyślnie unieważniony.

en: Certificate name is required.
pl: Wymagana jest nazwa certyfikatu.

en: Certificate of <%= user %> has already been invalidated. Please check your spelling and retry.
pl: Certyfikat studenta: <%= user %> został już unieważniony. Proszę sprawdzić pisownię i spróbować ponownie.

en: Change
pl: Zmień

en: Change Enrollment
pl: Zmień tryb kursu

en: Change Manually
pl: Zmień ręcznie

en: Change My Email Address
pl: Zmień mój adres e-mail

en: Change Session
pl: Zmień sesję

en: Change image
pl: Zmień zdjęcie

en: Change or Leave Session
pl: Zmień lub opuść sesję kursu

en: Change to a different session or leave the current session.
pl: Zmień na inną sesję lub opuść obecną sesję.

en: Chapter Asset
pl: Zasób rozdziału

en: Chapter Name
pl: Nazwa rozdziału

en: Chapter information
pl: Informacje o rozdziale

en: Chapter {order}
pl: Rozdział {order}

en: Check Your Email
pl: Sprawdź swoją pocztę e-mail

en: Check the highlighted fields below and try again.
pl: Sprawdź oznaczone pola i spróbuj ponownie.

en: Check this box to receive an email digest once a day notifying you about new, unread activity from posts you are following.
pl: Zaznacz to pole, aby raz dziennie otrzymywać zbiorczy e-mail z aktualnościami i nowymi wpisami w tematach, które śledzisz.

en: Check your email account for instructions to reset your password.
pl: Sprawdź pocztę e-mail, aby zapoznać się z instrukcją resetowania hasła.

en: Check your email for an activation message.
pl: Sprawdź pocztę e-mail i odszukać wiadomość aktywacyjną.

en: Checkout
pl: Zapłać

en: Checkout with PayPal
pl: Zapłać z PayPal

en: Checkout with {processor}
pl: Zapłać z {processor}

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose One
pl: Wybierz jeden

en: Choose a .csv file
pl: Wybierz plik .csv

en: Choose a content group to associate
pl: Wybierz grupę treści do powiązania

en: Choose mode
pl: Wybierz tryb

en: Choose one
pl: Wybierz jeden

en: Choose your institution from the list below:
pl: Wybierz swoją uczelnię z poniższej listy:

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Clear Grading Due Date
pl: Wyczyść termin końcowy oceniania

en: Clear Release Date/Time
pl: Zresetuj datę/czas upublicznienia

en: Clear Value
pl: Wyczyść wartość

en: Clear search
pl: Wyczyść wyszukiwanie

en: Clear search results
pl: Wyczyść wyniki wyszukiwania

en: Click to add a new %(xblock_type)s
pl: Kliknij, aby dodać nowy %(xblock_type)s

en: Click to change
pl: Kliknij, aby zmienić

en: Click to edit
pl: Kliknij, aby wyedytować

en: Close
pl: Zamknij

en: Code
pl: Kod

en: Code Sample (Ctrl+K)
pl: Przykładowy kod (Ctrl+K)

en: Cohort Assignment Method
pl: Metoda przydzielania do kohorty

en: Cohort Name
pl: Nazwa kohorty

en: Cohorts
pl: Kohorty

en: Cohorts Disabled
pl: Kohorty wyłączone

en: Cohorts Enabled
pl: Kohorty włączone

en: Collapse All
pl: Zwiń wszystko

en: Collapse/Expand this %(xblock_type)s
pl: Zwiń/rozwiń ten %(xblock_type)s

en: Coming Soon
pl: Wkrótce

en: Common Problem Types
pl: Popularne typy ćwiczeń

en: Complete courses on your schedule to ensure you stand out in your field!
pl: Kończ kursy według własnego planu i wybij się z tłumu!

en: Completed
pl: Ukończone

en: Configure
pl: Skonfiguruj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm Timed Transcript
pl: Potwierdź transkrypcję

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Congratulations! You are now verified on %(platformName)s!
pl: Gratulacje! Jesteś teraz zweryfikowanym studentem %(platformName)s!

en: Contains staff only content
pl: Zawiera treść wyłącznie dla kadry

en: Contains {count} group | Contains {count} groups
pl[0]: Zawiera {count} grupę
pl[1]: Zawiera {count} grupy
pl[2]: Zawiera {count} grup
pl[3]: Zawiera {count} grup

en: Content Group ID
pl: Identyfikator grupy treści

en: Content Group Name
pl: Nazwa grupy treści

en: Content-Specific Discussion Topics
pl: Tematy dyskusji określonej treści

en: Copy Email To Editor
pl: Skopiuj e-mail do edytora

en: Correct failed component
pl: Napraw błędny element

en: Cost
pl: Cena

en: Could not find Certificate Exception in white list. Please refresh the page and try again
pl: Nie udało się odnaleźć wyjątku certyfikatu na białej liście. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Could not find Certificate Invalidation in the list. Please refresh the page and try again
pl: Nie udało się odnaleźć unieważnienia certyfikatu na liście. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Could not find a user with username or email address '<%- identifier %>'.
pl: Nie udało się odnaleźć użytkownika o nazwie lub adresie e-mail '<%- identifier %>'.

en: Could not find users associated with the following identifiers:
pl: Nie udało się odnaleźć użytkowników o podanych identyfikatorach:

en: Could not override problem score for {user}.
pl: Nie udało się nadpisać wyniku ćwiczenia dla studenta {user}.

en: Could not submit order
pl: Składanie zamówienia nie powiodło się

en: Could not submit photos
pl: Przesłanie zdjęcia nie powiodło się.

en: Could not upload the video image file
pl: Nie udało się przesłać pliku obrazka filmu.

en: Country
pl: Region

en: Country of residence
pl: Kraj zamieszkania

en: Country or Region of Residence
pl: Kraj lub region

en: Course | Courses
pl[0]: Kurs
pl[1]: Kursy
pl[2]: Kursów
pl[3]: Kursów

en: Course Credit Requirements
pl: Wymagania do punktów edukacyjnych

en: Course End
pl: Zakończenie kursu

en: Course Handouts
pl: Notatki z kursu

en: Course ID
pl: Identyfikator kursu

en: Course Index
pl: Indeks kursu

en: Course Key
pl: Klucz kursu

en: Course Number
pl: Numer kursu

en: Course Number Override
pl: Nadpisanie numeru kursu

en: Course Outline
pl: Program kursu

en: Course Start
pl: Rozpoczęcie kursu

en: Course Title
pl: Nazwa kursu

en: Course Title Override
pl: Nadpisanie nazwy kursu

en: Course Video Settings
pl: Ustawienia filmów kursu

en: Course is not yet visible to students.
pl: Kurs nie jest jeszcze widoczny dla studentów.

en: Course pacing cannot be changed once a course has started.
pl: Nie można zmienić trybu kursu po dacie rozpoczęcia kursu.

en: Course title
pl: Nazwa kursu

en: Course-Wide Discussion Topics
pl: Tematy dyskusji z całego kursu

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Account
pl: Utwórz konto

en: Create Re-run
pl: Utwórz wznowienie

en: Create a New Team
pl: Utwórz nowy zespół

en: Create a content group
pl: Utwórz grupę treści

en: Create a new team if you can't find an existing team to join, or if you would like to learn with friends you know.
pl: Utwórz nowy zespół, jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego dla siebie zespołu, albo jeśli chcesz się uczyć ze znajomymi.

en: Create account using %(providerName)s.
pl: Utwórz konto używając %(providerName)s.

en: Create an Account
pl: Utwórz konto

en: Create an Account.
pl: Utwórz konto

en: Create an account using
pl: Utwórz konto używając

en: Create team.
pl: Utwórz zespół

en: Creating missing groups
pl: Tworzenie brakujących grup

en: Creative Commons licensed content, with terms as follow:
pl: Treść na licencji Creative Commons na następujących warunkach:

en: Current Role:
pl: Obecna rola:

en: Current conversation
pl: Aktualna dyskusja

en: Current enrollment mode:
pl: Obecny tryb uczestnictwa:

en: Current location
pl: Obecna lokalizacja

en: Current tab
pl: Aktualna zakładka

en: Currently selected
pl: Obecnie wybrane

en: Date Added
pl: Data dodania

en: Date Joined
pl: Data dołączenia

en: Date Placed
pl: Data złożenia

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Default (Local Time Zone)
pl: Domyślna (lokalna strefa czasowa)

en: Default Timed Transcript
pl: Domyślna transkrypcja

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete File Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia pliku

en: Delete Team
pl: Usuń zespół

en: Delete student '<%- student_id %>'s state on problem '<%- problem_id %>'?
pl: Czy usunąć stan studenta '<%- student_id %>' dla ćwiczenia '<%- problem_id %>'?

en: Delete the user, {username}
pl: Usuń użytkownika, {username}

en: Delete this %(item_display_name)s?
pl: Czy usunąć %(item_display_name)s?

en: Delete this asset
pl: Usuń ten zasób

en: Delete this team?
pl: Czy usunąć ten zespół?

en: Deleted Content Group
pl: Usunięto grupę treści

en: Deleted Group
pl: Usunięta grupa

en: Deleting this %(item_display_name)s is permanent and cannot be undone.
pl: Usunięcie tego elementu: %(item_display_name)s jest procesem nieodwracalnym.

en: Deprecated
pl: Przestarzały

en: Description of the certificate
pl: Opis certyfikatu

en: Discard Changes
pl: Odrzuć zmiany

en: Discussion Home
pl: Strona główna dyskusji

en: Discussion topics in the course are not divided.
pl: Tematy dyskusji kursu są niepodzielone.

en: Discussions are unified; all learners interact with posts from other learners, regardless of the group they are in.
pl: Dyskusje są uwspólnione; studenci mogą się odnosić do wpisów innych studentów niezależnie od grupy do której należą.

en: Display Name
pl: Nazwa wyświetlana

en: Divide the selected content-specific discussion topics
pl: Podziel zaznaczone tematy dyskusji określonej treści

en: Divided
pl: Podzielone

en: Do you want to allow this student ('{student_id}') to skip the entrance exam?
pl: Czy chcesz zwolnić studenta ('{student_id}') z egzaminu wstępnego?

en: Do you want to replace the edX transcript with the YouTube transcript?
pl: Czy chcesz podmienić bieżącą transkrypcję na nowszą transkrypcję z YouTube?

en: Does the name on your ID match your account name: %(fullName)s?
pl: Czy imię i nazwisko na dokumencie zgadzają się z danymi konta: %(fullName)s?

en: Does the photo of you show your whole face?
pl: Czy na zdjęciu widać całą twoją twarz?

en: Don't see your picture? Make sure to allow your browser to use your camera when it asks for permission.
pl: Nie widzisz swojego zdjęcia? Upewnij się, że zezwalasz swojej przeglądarce na użycie kamerki, gdy pojawia się prośba o zgodę.

en: Donate
pl: Przekaż darowiznę

en: Double-check that your webcam is connected and working to continue.
pl: Aby kontynuować, upewnij się, że twoja kamera internetowa jest podłączana i działa

en: Download
pl: Pobierz

en: Download Transcript for Editing
pl: Pobierz transkrypcję do celów edycji

en: Download URL
pl: Adres pobierania

en: Download available encodings (.csv)
pl: Pobierz dostępne kodowania (.csv)

en: Download the user's certificate
pl: Pobierz certyfikat studenta

en: Draft (Never published)
pl: Wersja robocza (nigdy niepublikowana)

en: Draft (Unpublished changes)
pl: Wersja robocza (nieopublikowane zmiany)

en: Draft saved on {lastSavedStart}{editedOn}{lastSavedEnd} by {editedByStart}{editedBy}{editedByEnd}
pl: Szkic zapisany {lastSavedStart}{editedOn}{lastSavedEnd} przez {editedByStart}{editedBy}{editedByEnd}

en: Drag and drop or {spanStart}browse your computer{spanEnd}.
pl: Przeciągnij i upuść lub {spanStart}przeglądaj zasoby komputera{spanEnd}.

en: Drag to reorder
pl: Przeciągnij, aby zmienić kolejność

en: Drop target image
pl: Upuść obraz docelowy

en: Due Date
pl: Termin końcowy

en: Due Date:
pl: Termin końcowy:

en: Due Time in UTC:
pl: Termin końcowy w strefie UTC:

en: Due date cannot be before start date.
pl: Termin końcowy nie może być wcześniejszy niż data rozpoczęcia.

en: Due:
pl: Termin:

en: Duplicate
pl: Zduplikuj

en: Duration (sec)
pl: Czas trwania (sek)

en: Earned %(created)s.
pl: Zdobyłeś %(created)s.

en: Earned Certificates
pl: Uzyskane certyfikaty

en: EdX doesn't have a timed transcript for this video in Studio, but we found a transcript on YouTube. You can import the YouTube transcript or upload your own .srt transcript file.
pl: Nie posiadamy transkrypcji dla tego filmu w Studio, ale odnaleźliśmy transkrypcję w serwisie YouTube. Możesz zaimportować transkrypcję z YouTube lub przesłać własny plik transkrypcji w formacie .srt.

en: EdX doesn\'t have a timed transcript for this video. Please upload an .srt file.
pl: Brak transkrypcji dla tego filmu. Proszę wgrać plik .srt.

en: EdX has a timed transcript for this video. If you want to edit this transcript, you can download, edit, and re-upload the existing transcript. If you want to replace this transcript, upload a new .srt transcript file.
pl: Posiadamy transkrypcję dla tego filmu. Jeśli chcesz dokonać edycji transkrypcji, możesz ją pobrać, wyedytować, a następnie przesłać i podmienić. Jeśli chcesz podmienić obecną transkrypcję, wgraj nowy plik .srt

en: EdX has a timed transcript for this video. If you want to replace this transcript, upload a new .srt transcript file. If you want to edit this transcript, you can download, edit, and re-upload the existing transcript.
pl: Posiadamy transkrypcję dla tego filmu. Jeśli chcesz podmienić transkrypcję, prześlij nowy plik .srt. Jeśli natomiast chcesz dokonać edycji transkrypcji, pobierz ją, nanieś zmiany i prześlij plik ponownie.

en: Edit %(display_name)s (required)
pl: Edytuj %(display_name)s (wymagane)

en: Edit Membership
pl: Edytuj członkostwo

en: Edit Team
pl: Edytuj zespół

en: Edit Thumbnail
pl: Edytuj miniaturę

en: Edit Your Name
pl: Edytuj imię i nazwisko

en: Edit this certificate?
pl: Czy edytować ten certyfikat?

en: Editable
pl: Edytowalne

en: Education Completed
pl: Ukończona edukacja

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address (Sign In)
pl: Email Address (Logowanie)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Emails successfully sent. The following users are no longer enrolled in the course:
pl: E-maile zostały wysłane poprawnie. Następujący użytkownicy nie są już zapisani na kurs:

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Cohorts
pl: Włącz kohorty

en: Enable Now
pl: Włącz

en: Enable Weekly Highlight Emails
pl: Włącz cotygodniowe e-maile podsumowujące

en: Enabled
pl: Włączone

en: End My Exam
pl: Zakończ mój egzamin

en: Ends {end}
pl: Zakończy się {end}

en: Engage with posts
pl: Zareaguj na wpisy

en: Enroll Now
pl: Zapisz się

en: Enrolled
pl: Zapisany

en: Enrolling you in the selected course
pl: Trwa zapisywanie ciebie na wybrany kurs

en: Enrollment Date
pl: Data zapisu

en: Enrollment Mode
pl: Tryb kursu

en: Enrollment Opens on
pl: Nabór rozpocznie się

en: Enrollment Tracks
pl: Ścieżki kursu

en: Ensure that you can see your photo and read your name
pl: Upewnij się, że zdjęcie jest widoczne i można na nim odczytać imię i nazwisko.

en: Enter 3-5 highlights to include in the email message that learners receive for this section (250 character limit).
pl: Wprowadź 3-5 wskazówek wysyłanych do studentów w wiadomości e-mail dla tego rozdziału (limit 250 znaków).

en: Enter Due Date and Time
pl: Wpisz termin końcowy i czas

en: Enter Start Date and Time
pl: Wpisz datę rozpoczęcia i czas

en: Enter a student's username or email address.
pl: Podaj nazwę użytkownika studenta lub jego adres e-mail.

en: Enter a username or email.
pl: Podaj nazwę użytkownika lub adres e-mail.

en: Enter email addresses and/or usernames, separated by new lines or commas, for the learners you want to add. *
pl: Wpisz adresy e-mail lub nazwy użytkownika studentów, których chcesz dodać, po jednym w linii lub oddzielone przecinkami.

en: Enter information to describe your team. You cannot change these details after you create the team.
pl: Wprowadź opis swojego zespołu. Po jego utworzeniu niemożliwa będzie zmiana tej informacji.

en: Enter team description.
pl: Podaj opis zespołu.

en: Enter team name.
pl: Podaj nazwę zespołu.

en: Enter the account information for your organization.
pl: Wprowadź informacje profilowe dla swojej organizacji.

en: Enter the enrollment code.
pl: Wprowadź kod rejestracyjny.

en: Enter the name of the cohort
pl: Podaj nazwę kohorty

en: Enter the page number you'd like to quickly navigate to.
pl: Podaj numer strony do której chcesz się przenieść.

en: Enter the username or email address of each learner that you want to add as an exception.
pl: Wprowadź nazwę użytkownika lub adres e-mail każdego studenta, którego chcesz dodać do listy wyjątków.

en: Enter username or email
pl: Wprowadź nazwę użytkownika lub adres e-mail

en: Entrance exam attempts is being reset for student '{student_id}'.
pl: Podejścia do egzaminu wstępnego są resetowane dla studenta '{student_id}'.

en: Entrance exam state is being deleted for student '{student_id}'.
pl: Stan egzaminu wstępnego dla studenta '{student_id}' jest usuwany.

en: Error
pl: Błąd

en: Error adding learners.
pl: Wystąpił błąd w trakcie dodawania studentów.

en: Error adding user
pl: Wystąpił błąd w trakcie dodawania użytkownika

en: Error adding/removing users as beta testers.
pl: Wystąpił błąd przy dodawaniu/usuwaniu użytkowników z listy beta testerów.

en: Error changing user's permissions.
pl: Błąd w trakcie zmiany uprawnień użytkownika.

en: Error deleting entrance exam state for student '{student_id}'. Make sure student identifier is correct.
pl: Wystąpił błąd przy usuwaniu stanu egzaminu wstępnego dla studenta '{student_id}'. Upewnij się, że identyfikator studenta jest poprawny.

en: Error deleting student '<%- student_id %>'s state on problem '<%- problem_id %>'. Make sure that the problem and student identifiers are complete and correct.
pl: Wystąpił błąd w trakcie usuwania stanu studenta '<%- student_id %>' dla ćwiczenia '<%- problem_id %>'. Upewnij się, że identyfikatory ćwiczenia i studenta są kompletne i poprawne.

en: Error enrolling/unenrolling users.
pl: Wystąpił błąd przy zapisywaniu/wypisywaniu użytkowników.

en: Error generating ORA data report. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania raportu danych ORA. Proszę spróbować ponownie.

en: Error generating grades. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania ocen. Proszę spróbować ponownie.

en: Error generating list of students who may enroll. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania listy studentów, którzy mogą się zapisać. Proszę spróbować ponownie.

en: Error generating problem grade report. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania raportu z ocenami ćwiczenia. Proszę spróbować ponownie.

en: Error generating proctored exam results. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania wyników nadzorowanego egzaminu. Proszę spróbować ponownie.

en: Error generating student profile information. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania informacji profilowej studenta. Proszę spróbować ponownie.

en: Error generating survey results. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania wyników ankiety. Proszę spróbować ponownie.

en: Error getting entrance exam task history for student '{student_id}'. Make sure student identifier is correct.
pl: Wystąpił błąd przy pobieraniu historii czynności przy egzaminie wstępnym dla studenta '{student_id}'. Upewnij się, że identyfikator studenta jest poprawny.

en: Error getting issued certificates list.
pl: Wystąpił błąd w trakcie pobierania listy wydanych certyfikatów.

en: Error getting student list.
pl: Wystąpił błąd w trakcie pobierania listy studentów.

en: Error getting student progress url for '<%- student_id %>'. Make sure that the student identifier is spelled correctly.
pl: Wystąpił błąd podczas uzyskiwania url postępu studenta '<%- student_id %>'. Upewnij się, że identyfikator studenta został wpisany poprawnie.

en: Error getting task history for problem '<%- problem_id %>' and student '<%- student_id %>'. Make sure that the problem and student identifiers are complete and correct.
pl: Wystąpił błąd w trakcie uzyskiwania historii czynności dla ćwiczenia '<%- problem_id %>' studenta '<%- student_id %>'. Upewnij się, że identyfikatory ćwiczenia i studenta są kompletne i poprawne.

en: Error listing task history for this student and problem.
pl: Wystąpił błąd w trakcie generowania historii czynności dla tego studenta i ćwiczenia.

en: Error removing user
pl: Wystąpił błąd w trakcie usuwania użytkownika

en: Error resetting entrance exam attempts for student '{student_id}'. Make sure student identifier is correct.
pl: Wystąpił błąd przy zerowaniu podejść do egzaminu wstępnego dla studenta '{student_id}'. Upewnij się, że identyfikator studenta jest poprawny.

en: Error resetting problem attempts for problem '<%= problem_id %>' and student '<%- student_id %>'. Make sure that the problem and student identifiers are complete and correct.
pl: Wystąpił błąd w trakcie resetowania podejść do ćwiczenia '<%= problem_id %>'  studenta '<%- student_id %>'. Upewnij się, że identyfikatory ćwiczenia i studenta są kompletne i poprawne.

en: Error retrieving grading configuration.
pl: Wystąpił błąd w trakcie pobierania konfiguracji ocen.

en: Error sending email.
pl: Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości e-mail.

en: Error starting a task to override score for problem '<%- problem_id %>' for student '<%- student_id %>'. Make sure that the the score and the problem and student identifiers are complete and correct.
pl: Wystąpił błąd w trakcie nadpisywania wyniku ćwiczenia '<%- problem_id %>' dla studenta '<%- student_id %>'. Upewnij się, że wynik, oraz identyfikatory ćwiczenia oraz studenta są poprawne.

en: Error starting a task to rescore entrance exam for student '{student_id}'. Make sure that entrance exam has problems in it and student identifier is correct.
pl: Wystąpił błąd w rozpoczęciu ponownego oceniania egzaminu wstępnego studenta '{student_id}'.  Upewnij się, że egzamin wstępny ma przypisane ćwiczenia, a identyfikator studenta jest poprawny.

en: Error starting a task to rescore problem '<%- problem_id %>' for student '<%- student_id %>'. Make sure that the the problem and student identifiers are complete and correct.
pl: Wystąpił błąd w trakcie rozpoczynania czynności ponownej oceny ćwiczenia '<%- problem_id %>' dla studenta '<%- student_id %>'. Upewnij się, że identyfikatory ćwiczenia i studenta są poprawne.

en: Error starting a task to rescore problem '<%- problem_id %>'. Make sure that the problem identifier is complete and correct.
pl: Wystąpił błąd podczas rozpoczynania czynności ponownej oceny ćwiczenia '<%- problem_id %>'. Upewnij się, że identyfikator ćwiczenia jest kompletny i poprawny.

en: Error starting a task to reset attempts for all students on problem '<%- problem_id %>'. Make sure that the problem identifier is complete and correct.
pl: Wystąpił błąd podczas rozpoczynania czynności resetowania podejść do ćwiczenia '<%- problem_id %>' dla wszystkich studentów. Upewnij się, że identyfikator ćwiczenia jest kompletny i poprawny.

en: Error while generating certificates. Please try again.
pl: Błąd w trakcie generowania certyfikatów. Spróbuj ponownie.

en: Error while regenerating certificates. Please try again.
pl: Błąd w trakcie ponownego generowania certyfikatów. Proszę spróbować później.

en: Error.
pl: Błąd.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: User '<%- username %>' has not yet activated their account. Users must create and activate their accounts before they can be assigned a role.
pl: Błąd: Użytkownik '<%- username %>' jeszcze nie aktywował swojego konta. Użytkownicy muszą stworzyć i aktywować swoje konto, zanim będzie można im przypisać role.

en: Error: You cannot remove yourself from the Instructor group!
pl: Błąd: Nie możesz usunąć siebie z grupy Instruktorów!

en: Errors
pl: Błędy

en: Everyone who has staff privileges in this course
pl: Każdego, kto posiada status członka kadry tego kursu

en: Exam Types
pl: Typy egzaminów

en: Exception Granted
pl: Wyjątek przyznany

en: Expand All
pl: Rozwiń wszystko

en: Explain if other.
pl: Inny? Jaki?

en: Explore New Programs
pl: Odkryj nowe programy

en: Explore Programs
pl: Przeglądaj programy

en: Explore your course!
pl: Przejrzyj swój kurs!

en: Failed to delete student state for user.
pl: Nie udało się usunąć stanu studenta dla użytkownika.

en: Failed to rescore problem for user.
pl: Nie udało się ponownie ocenić ćwiczenia dla studenta.

en: Failed to rescore problem to improve score for user.
pl: Nie udało się ponownie ocenić ćwiczenia w celu polepszenia oceny studenta.

en: Failed to reset attempts for user.
pl: Nie udało się zresetować podejść dla studenta.

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File upload succeeded
pl: Przesyłanie pliku zakończone powodzeniem

en: File {filename} exceeds maximum size of {maxFileSizeInMBs} MB
pl: Plik {filename} przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar {maxFileSizeInMBs} MB.

en: Files must be in JPEG or PNG format.
pl: Pliki muszą być w formacie JPEG lub PNG.

en: Filter and sort topics
pl: Filtruj i sortuj tematy

en: Financial Assistance
pl: Wsparcie finansowe

en: Financial Assistance Application
pl: Program wsparcia finansowego

en: Find a course
pl: Znajdź kurs

en: Find discussions
pl: Znajdź dyskusję

en: First time here?
pl: Pierwszy raz w portalu?

en: Follow or unfollow posts
pl: Śledź wybrane wpisy

en: For grading to work, you must change all {oldName} subsections to {newName}.
pl: Aby ocenianie działało prawidłowo, musisz zmienić wszystkie lekcje z {oldName} na {newName}.

en: Free text notes
pl: Dowolne notatki

en: Frequently Asked Questions
pl: Często zadawane pytania

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Full Profile
pl: Pełny profil

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Fully Supported
pl: W pełni wspierane

en: Gender
pl: Płeć

en: General Proctored Exam Rules
pl: Ogólne zasady egzaminu nadzorowanego

en: Generate
pl: Wygeneruj

en: Generate Exception Certificates
pl: Wygeneruj certyfikaty w wyjątku

en: Generate the user's certificate
pl: Wygeneruj certyfikat studenta

en: Go to Dashboard
pl: Przejdź do pulpitu

en: Go to your Dashboard
pl: Przejdź do swojego pulpitu

en: Going forward, your account information will be updated and maintained by {enterprise_name}.
pl: Informacje na temat Twojego konta będą aktualizowane i zarządzane przez {enterprise_name}.

en: Government-Issued Photo ID
pl: Zdjęcie na dokumencie tożsamości

en: Grace period must be specified in HH:MM format.
pl: Okres prolongaty należy określić w formacie GG:MM.

en: Grade
pl: Ocena

en: Grade as:
pl: Oceń jako:

en: Graded as:
pl: Oceniony jako:

en: Grading
pl: Ocenianie

en: Group
pl: Grupa

en: Group %s
pl: Grupa %s

en: Group A
pl: Grupa A

en: Group B
pl: Grupa B

en: Group Configuration ID
pl: Identyfikator konfiguracji grupy

en: Group Configuration Name
pl: Nazwa konfiguracji grupy

en: Group Configuration information
pl: Informacje o konfiguracji grupy

en: Group Configuration name is required.
pl: Wymagana jest nazwa konfiguracji grupy

en: Group information
pl: Informacje o grupie

en: Group name is required
pl: Wymagana jest nazwa grupy

en: Groups
pl: Grupy

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading (Ctrl+H)
pl: Nagłówek (Ctrl+H)

en: Help other learners decide whether to join your team by specifying some characteristics for your team. Choose carefully, because fewer people might be interested in joining your team if it seems too restrictive.
pl: Pomóż innym studentom w decyzji dotyczącej dołączenia do twojego zespołu poprzez nakreślenie kilku charakterystyk zespołu. Starannie dobierz warunki, ponieważ mniej ludzi może być zainteresowanych dołączeniem do twojego zespołu jeśli zasady lub oczekiwania wydadzą się zbyt restrykcyjne.

en: Hide Deprecated Settings
pl: Ukryj przestarzałe ustawienia

en: Hide Discussion
pl: Ukryj dyskusję

en: Hide Timer
pl: Ukryj zegar

en: Hide content after course end date
pl: Ukryj treść po dacie zakończenia kursu

en: Hide content after due date
pl: Ukryj treść po terminie końcowym

en: Hide entire subsection
pl: Ukryj całą lekcję

en: Hide from learners
pl: Ukryj przed studentami

en: Hide notes
pl: Ukryj notatki

en: Hide transcripts ({transcriptCount})
pl: Ukryj transkrypcje ({transcriptCount})

en: Highlight {highlight_index}
pl: Wskazówka {highlight_index}

en: Highlighted text
pl: Zaznaczony tekst

en: Highlights for {display_name}
pl: Wskazówki dla {display_name}

en: Horizontal Rule (Ctrl+R)
pl: Linia pozioma (Ctrl+R)

en: How to create useful text alternatives.
pl: Jak tworzyć przydatne teksty alternatywne.

en: How to use %(platform_name)s discussions
pl: Dyskusja, jak korzystać z: %(platform_name)s

en: Hyperlink (Ctrl+L)
pl: Odnośnik (Ctrl+L)

en: ID
pl: Identyfikator

en: ID-Verification is not required for this Professional Education course.
pl: Ten kurs edukacji specjalistycznej nie wymaga potwierdzenia tożsamości studenta.

en: Identity Verification In Progress
pl: Potwierdzenie tożsamości w toku

en: If the course does not have an end date, learners always see their scores when they submit answers to assessments.
pl: Jeśli kurs nie posiada daty zakończenia, studenci zawsze zobaczą swoje wyniki po przesłaniu odpowiedzi na zadania.

en: If the subsection does not have a due date, learners always see their scores when they submit answers to assessments.
pl: Jeśli lekcja nie posiada terminu końcowego, studenci zawsze zobaczą swoje wyniki po przesłaniu odpowiedzi na zadania.

en: If the unit was previously published and released to learners, any changes you made to the unit when it was hidden will now be visible to learners.
pl: Jeśli ten ekran został wcześniej opublikowany i upubliczniony dla studentów, wszystkie zmiany, jakich dokonałeś kiedy ekran był ukryty, będą teraz widoczne dla studentów.

en: If you do not yet have an account, use the button below to register.
pl: Jeśli nie posiadasz konta, użyj poniższego przycisku, aby się zarejestrować.

en: If you make significant changes, make sure you notify members of the team before making these changes.
pl: Jeśli chcesz wprowadzić znaczące zmiany, pamiętaj o wcześniejszym poinformowaniu o tym zamiarze pozostałych członków zespołu.

en: If you make this %(xblockType)s visible to learners, learners will be able to see its content after the release date has passed and you have published the unit. Only units that are explicitly hidden from learners will remain hidden after you clear this option for the %(xblockType)s.
pl: Jeśli zaznaczysz, że ta %(xblockType)s jest widoczna dla studentów, będą oni widzieć jej zawartość po opublikowaniu i osiągnięciu daty upublicznienia. Wyłącznie ekrany oznaczone jako ukryte przed studentami pozostaną ukryte po wyłączeniu przez ciebie tej opcji dla %(xblockType)s.

en: If you remove this transcript, the transcript will not be available for any components that use this video.
pl: Jeśli usuniesz tę transkrypcję, będzie ona niedostępna dla elementów wykorzystujących ten film.

en: If you select an option other than "%(hide_label)s", published units in this subsection become available to learners unless they are explicitly hidden.
pl: Jeśli wybierzesz opcję inną niż "%(hide_label)s", opublikowane ekrany w tej lekcji staną się dostępne dla studentów, chyba, że są oznaczone jako ukryte.

en: Image
pl: Obraz

en: Image (Ctrl+G)
pl: Obraz (Ctrl+G)

en: Image Description
pl: Opis obrazu

en: Image Upload Error
pl: Błąd przesyłania zdjęcia

en: Image must be in PNG format
pl: Zdjęcie musi być w formacie PNG

en: Image must be in PNG format.
pl: Zdjęcie musi być w formacie PNG.

en: Image upload failed
pl: Przesyłanie obrazka nie powiodło się

en: Image upload failed.
pl: Przesyłanie obrazka nie powiodło się.

en: Import YouTube Transcript
pl: Zaimportuj transkrypcję z YouTube

en: In Progress
pl: W trakcie

en: In the {linkStart}Course Outline{linkEnd}, use this group to control access to a component.
pl: W {linkStart}programie kursu{linkEnd} użyj tej grupy do określenia dostępu do elementu.

en: Individual Exceptions
pl: Pojedyncze wyjątki

en: Insert Hyperlink
pl: Wstaw odnośnik

en: Insert Image (upload file or type URL)
pl: Wstaw obraz (prześlij plik lub wklej URL)

en: Instructor Biography
pl: Profil prowadzącego

en: Instructor Name
pl: Imię i nazwisko prowadzącego

en: Instructor Photo
pl: Zdjęcie prowadzącego

en: Instructor Photo URL
pl: Adres URL zdjęcia prowadzącego

en: Instructor Title
pl: Tytuł prowadzącego

en: Instructor tools
pl: Narzędzia prowadzącego

en: Internal Server Error.
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Introduction to Cookie Baking
pl: Wprowadzenie do pieczenia ciastek

en: Invalid email address: {email}
pl: Nieprawidłowy adres e-mail: {email}

en: Invalidate Certificate
pl: Unieważnij certyfikat

en: Invalidated
pl: Unieważniony

en: Invalidated By
pl: Unieważniony przez

en: Is Visible To:
pl: Jest widoczna dla:

en: Is this OK?
pl: Czy to się zgadza?

en: Is your name on your ID readable?
pl: Czy da się odczytać imię i nazwisko z dokumentu tożsamości?

en: It is strongly recommended that you include four or fewer signatories. If you include additional signatories, preview the certificate in Print View to ensure the certificate will print correctly on one page.
pl: Stanowczo zalecamy załączenie maksymalnie czterech podpisów. Po załączeniu dodatkowych podpisów należy sprawdzić certyfikat w podglądzie wydruku i upewnić się, że będzie go można poprawnie wydrukować na pojedynczej stronie.

en: Italic (Ctrl+I)
pl: Kursywa (Ctrl+I)

en: Join Team
pl: Dołącz do zespołu

en: Joined
pl: Dołączył/a

en: Joined %(date)s
pl: Dołączył/a %(date)s

en: Joined Date
pl: Data dołączenia

en: Key should only contain letters, numbers, _, or -
pl: Klucz powinien zawierać wyłącznie litery, cyfry, _ lub -

en: LEARN MORE
pl: DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

en: Language
pl: Język

en: Large
pl: Duży

en: Last Activity %(date)s
pl: Ostatnia aktywność %(date)s

en: Last Edited:
pl: Ostatnio edytowano:

en: Last Updated
pl: Ostatnio edytowany

en: Last modified by
pl: Autor ostatniej modyfikacji:

en: Last published %(last_published_date)s by %(publish_username)s
pl: Ostatnio opublikowana %(last_published_date)s przez %(publish_username)s

en: Last published {lastPublishedStart}{publishedOn}{lastPublishedEnd} by {publishedByStart}{publishedBy}{publishedByEnd}
pl: Ostatnio opublikowany {lastPublishedStart}{publishedOn}{lastPublishedEnd} przez {publishedByStart}{publishedBy}{publishedByEnd}

en: Last updated
pl: Ostatnia zmiana

en: Learn more about {license_name}
pl: Dowiedz się więcej na temat licencji {license_name}

en: Learners are added to this cohort automatically.
pl: Studenci zostają automatycznie dodani do tej kohorty.

en: Learners are added to this cohort only when you provide their email addresses or usernames on this page.
pl: Studenci zostają dodani do tej kohorty wyłącznie jeśli podajesz na tej stronie ich adresy e-mail lub nazwy użytkownika.

en: Learners do not see the subsection in the course outline. The subsection is not included in grade calculations.
pl: Studenci nie widzą lekcji w programie kursu. Lekcja nie jest objęta przez system ocen.

en: Learners do not see whether their answers to assessments were correct or incorrect, nor the score received, until after the course end date has passed.
pl: Studenci nie widzą, czy ich odpowiedzi na zadania są poprawne, czy błędne, ani uzyskanego wyniku, do czasu zakończenia kursu.

en: Learners do not see whether their answers to assessments were correct or incorrect, nor the score received, until after the due date for the subsection has passed.
pl: Studenci nie widzą, czy ich odpowiedzi na zadania są poprawne, czy błędne, ani uzyskanego wyniku, do czasu upłynięcia terminu końcowego na ukończenie lekcji.

en: Learners never see whether their answers to assessments are correct or incorrect, nor the score received.
pl: Studenci nie widzą, czy ich odpowiedzi na zadania są poprawne, czy błędne, ani uzyskanego wyniku.

en: Learners see the published subsection and can access its content.
pl: Studenci widzą opublikowaną lekcję i mają dostęp do jej zawartości.

en: Learners who require verification must pass the selected checkpoint to see the content in this unit. Learners who do not require verification see this content by default.
pl: Studenci, którzy muszą się poddać weryfikacji tożsamości, muszą przejść przez wyznaczony punkt kontrolny poprzedzający uzyskanie dostępu do treści ekranu. Studenci, którzy nie muszą przejść weryfikacji, domyślnie widzą treść ekranu.

en: Learning Outcome
pl: Efekty kształcenia

en: Leave Current Session
pl: Opuść obecną sesję

en: Leave Team
pl: Opuść zespół

en: Leave the current session and decide later
pl: Opuść obecną sesję i zdecyduj później

en: Leave this team?
pl: Opuścić ten zespół?

en: Legal name
pl: Imiona i nazwiska

en: Less
pl: Mniej

en: Library User
pl: Użytkownik biblioteki

en: License Display
pl: Wyświetlanie licencji

en: License Type
pl: Typ licencji

en: Limit Access
pl: Ogranicz dostęp

en: Limited Profile
pl: Ograniczony profil

en: Link Description
pl: Opis odnośnika

en: Link Your Account
pl: Podłącz swoje konto

en: Link your {accountName} account
pl: Podłącz swoje konto {accountName}

en: Link your {accountName} account to your {platformName} account and use {accountName} to sign in to {platformName}.
pl: Podłącz swoje konto {accountName} do swojego konta w {platformName} i korzystaj z profilu {accountName} do logowania się do {platformName}.

en: Linked Accounts
pl: Połączone konta

en: Linking
pl: Łączenie

en: Links are generated on demand and expire within 5 minutes due to the sensitive nature of student information.
pl: Linki są generowane na żądanie i wygasają po 5 minutach z powodu wrażliwej natury informacji o studentach.

en: List item
pl: Pozycja na liście

en: List of uploaded files and assets in this course
pl: Lista przesłanych plików oraz zasobów bieżącego kursu

en: Live view of webcam
pl: Widok "na żywo" z kamerki

en: Load Another File
pl: Wczytaj inny plik

en: Load all responses
pl: Wczytaj wszystkie odpowiedzi

en: Load next {numResponses} responses
pl: Wczytaj kolejnych {numResponses} odpowiedzi

en: Load next {num_items} result | Load next {num_items} results
pl[0]: Załaduj kolejny {num_items} wynik
pl[1]: Załaduj kolejne {num_items} wyniki
pl[2]: Załaduj kolejnych {num_items} wyników
pl[3]: Załaduj kolejnych {num_items} wyników

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Loading content
pl: Ładowanie zawartości

en: Loading data...
pl: Wczytywanie danych...

en: Loading more threads
pl: Wczytywanie kolejnych wpisów

en: Loading posts list
pl: Wczytywanie listy wpisów

en: Loading your courses
pl: Ładowanie twoich kursów

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Location in Course
pl: Umiejscowienie w kursie

en: Lock this asset
pl: Zablokuj ten zasób

en: Lock/unlock file
pl: Zablokuj/odblokuj plik

en: Make sure that the full name on your account matches the name on your ID.
pl: Upewnij się, że imię i nazwisko z twojego konta w portalu, zgadzają się z danymi na dokumencie tożsamości.

en: Make sure we can verify your identity with the photos and information you have provided.
pl: Upewnij się, że będziemy mogli potwierdzić twoją tożsamość na podstawie dostarczonych przez ciebie zdjęć i informacji.

en: Make sure your ID is well-lit
pl: Upewnij się ,że twój dokument tożsamości jest dobrze oświetlony.

en: Make sure your face is well-lit
pl: Upewnij się, że twoja twarz jest dobrze oświetlona.

en: Make this subsection available as a prerequisite to other content
pl: Udostępnij tę lekcję jako wymaganie wstępne dla dostępu do innej treści.

en: Manage Learners
pl: Zarządzaj studentami

en: Manual
pl: Manualna

en: Mark Exam As Completed
pl: Oznacz egzamin jako ukończony

en: Mark enrollment code as unused
pl: Oznacz kod rejestracyjny jako niewykorzystany

en: Markdown Editing Help
pl: Pomoc edytora Markdown

en: Max file size exceeded
pl: Przekroczony maksymalny rozmiar pliku

en: Maximum file size: {maxFileSize} GB
pl: Maksymalny rozmiar pliku: {maxFileSize} GB

en: Membership
pl: Członkostwo

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Minimum Score:
pl: Minimalny wynik:

en: Module state successfully deleted.
pl: Status modułu usunięty poprawnie.

en: More
pl: Więcej

en: More sessions coming soon
pl: Więcej sesji wkrótce

en: More sessions coming soon.
pl: Kolejne sesje kursu pojawią się wkrótce.

en: Must complete verification checkpoint
pl: Musi przejść przez punkt kontrolny weryfikacji

en: My Orders
pl: Moje zamówienia

en: N/A
pl: Nie dotyczy

en: Name
pl: Nazwa

en: Name
pl: Imię i nazwisko

en: Name of the certificate
pl: Nazwa certyfikatu

en: Name of the groups that students will be assigned to, for example, Control, Video, Problems. You must have two or more groups.
pl: Nazwy grup, do których zostaną przydzieleni studenci. Musisz posiadać co najmniej dwie grupy.

en: Name of the signatory
pl: Imię i nazwisko sygnatariusza

en: Name or short description of the configuration
pl: Nazwa lub krótki opis konfiguracji

en: Needs verified certificate
pl: Wymaga potwierdzonego certyfikatu

en: Never published
pl: Nigdy niepublikowana

en: Never show assessment results
pl: Nigdy nie pokazuj wyników zadań

en: New %(item_type)s
pl: Nowy %(item_type)s

en: New Address
pl: Nowy adres

en: New enrollment mode:
pl: Nowy tryb uczestnictwa:

en: Next
pl: Następny

en: Next: %(nextStepTitle)s
pl: Następnie: %(nextStepTitle)s

en: No Content Group
pl: Brak grupy treści

en: No EdX Timed Transcript
pl: Brak transkrypcji

en: No Flash Detected
pl: Nie wykryto flasha

en: No Timed Transcript
pl: Brak transkrypcji

en: No Webcam Detected
pl: Nie wykryto kamery internetowej

en: No content-specific discussion topics exist.
pl: Nie istnieją żadne tematy dyskusji określonej treści.

en: No description available
pl: Brak dostępnego opisu

en: No posts matched your query.
pl: Brak wpisów pasujących do zapytania.

en: No prerequisite
pl: Brak wymagania wstępnego

en: No results
pl: Brak wyników

en: No results found for "%(query_string)s". Please try searching again.
pl: Brak wyników dla "%(query_string)s". Spróbuj wyszukać ponownie.

en: No results found for {original_query}. Showing results for {suggested_query}.
pl: Brak wyników dla {original_query}. Wyświetlam wyniki dla {suggested_query}.

en: No tasks currently running.
pl: Brak czynności w toku.

en: No transcript uploaded.
pl: Nie przesłano transkrypcji.

en: No validation is performed on policy keys or value pairs. If you are having difficulties, check your formatting.
pl: Dla kluczy polityki lub par wartości nie następuje walidacja. Jeśli masz problemy, sprawdź formatowanie.

en: None
pl: Żaden

en: Not Currently Available
pl: Obecnie niedostępny

en: Not Graded
pl: Nieocenione

en: Not Supported
pl: Niewspierane

en: Not able to set passing grade to less than %(minimum_grade_cutoff)s%.
pl: Nie można ustawić zaliczającej oceny na niższą niż %(minimum_grade_cutoff)s%.

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Not divided
pl: Niepodzielone

en: Not in Use
pl: Nie jest w użyciu

en: Not selected
pl: Nie wybrano

en: Not yet
pl: Nie teraz

en: Note
pl: Notatka

en: Note: Do not hide graded assignments after they have been released.
pl: Uwaga: nie ukrywaj zadań, które podlegają ocenie, po ich upublicznieniu.

en: Note: Learners can be in only one cohort. Adding learners to this group overrides any previous group assignment.
pl: Uwaga: Studenci mogą należeć wyłącznie do jednej kohorty. Dodanie studentów do tej kohorty spowoduje zastąpienie dotychczasowych przydziałów do kohort.

en: Noted in:
pl: Zanotowane w:

en: Notes
pl: Notatki

en: Notes hidden
pl: Notatki ukryte

en: Notes visible
pl: Notatki widoczne

en: Number Sent
pl: Liczba wysłanych

en: Number of Droppable
pl: Liczba możliwych do pominięcia

en: Numbered List (Ctrl+O)
pl: Lista numerowana (Ctrl+O)

en: ORDER NAME
pl: NAZWA ZAMÓWIENIA

en: ORDER NUMBER
pl: NUMER ZAMÓWIENIA

en: ORDER PLACED
pl: DATA ZAMÓWIENIA

en: Only properly formatted .csv files will be accepted.
pl: Tylko prawidłowo sformatowany plik .csv zostanie zaakceptowany.

en: Only the parent course staff of a CCX can create content groups.
pl: Tylko członkowie kadru kursu KDD mogą tworzyć grupy treści.

en: Open the certificate you earned for the %(title)s program.
pl: Otwórz certyfikat otrzymany za program %(title)s.

en: Open/download this file
pl: Otwórz/pobierz ten plik

en: Optional Characteristics
pl: Opcjonalne charakterystyki

en: Optional long description
pl: Opcjonalny dłuższy opis

en: Optionally, link your personal accounts to the social media icons on your edX profile.
pl: Opcjonalnie możesz umieścić w profilu odnośniki do swoich kont w mediach społecznościowych.

en: Options for {license_name}
pl: Opcje dla licencji {license_name}

en: Order Details
pl: Szczegóły zamówienia

en: Order History
pl: Historia zamówień

en: Order Number
pl: Numer zamówienia

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization of the signatory
pl: Organizacja sygnatariusza

en: Other
pl: Inne

en: Overall Score
pl: Wynik ogólny

en: Page number out of %(total_pages)s
pl: Strona spośród %(total_pages)s

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Password
pl: Hasło

en: Password Status
pl: Status hasła

en: Password assistance
pl: Pomoc w odzyskaniu hasła

en: Path to Signature Image
pl: Ścieżka do zdjęcia podpisu

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo Captured successfully.
pl: Zdjęcie wykonane z powodzeniem.

en: Photo ID
pl: Zdjęcie identyfikacyjne

en: Photo Identification
pl: Identyfikacja zdjęcia

en: Photo of %(fullName)s
pl: Zdjęcie studenta %(fullName)s

en: Photo of %(fullName)s's ID
pl: Zdjęcie dokumentu studenta %(fullName)s's

en: Photo requirements:
pl: Wymagania wobec zdjęć:

en: Photos don't meet the requirements?
pl: Zdjęcia nie spełniają któregoś warunku?

en: Placeholder
pl: Zastępczy

en: Please add a photo of the instructor (Note: only JPEG or PNG format supported)
pl: Proszę dodać zdjęcie prowadzącego (uwaga: obsługiwane są wyłącznie formaty JPEG i PNG).

en: Please add the institute where the instructor is associated
pl: Proszę podać wydział lub instytucję prowadzącego

en: Please add the instructor's biography
pl: Proszę podać profil prowadzącego

en: Please add the instructor's name
pl: Proszę podać imię i nazwisko prowadzącego

en: Please add the instructor's title
pl: Proszę podać tytuł prowadzącego

en: Please address the errors on this page first, and then save your progress.
pl: Zwróć uwagę na błędy wskazane na tej stronie, a następnie zapisz swój postęp.

en: Please check the following validation feedbacks and reflect them in your course settings:
pl: Proszę zapoznać się z poniższymi komunikatami uwierzytelniania i nanieść stosowne zmiany do ustawień kursu:

en: Please describe this image or agree that it has no contextual value by checking the checkbox.
pl: Proszę opisać ten obraz lub zaznaczyć okienko jeśli obraz nie posiada wartości kontekstowej.

en: Please do not use any spaces in this field.
pl: Prosimy nie używać spacji w tym polu.

en: Please do not use any spaces or special characters in this field.
pl: Prosimy nie używać spacji ani znaków specjalnych.

en: Please enter a problem location.
pl: Wprowadź lokalizację ćwiczenia.

en: Please enter a score.
pl: Proszę wprowadzić wynik.

en: Please enter a student email address or username.
pl: Proszę wpisać adres e-mail studenta lub jego nazwę użytkownika.

en: Please enter a term in the {anchorStart} search field{anchorEnd}.
pl: Proszę wprowadzić zapytanie do {anchorStart}pola wyszukiwania{anchorEnd}.

en: Please enter a username or email.
pl: Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail.

en: Please enter a valid donation amount.
pl: Proszę podać poprawną wartość darowizny.

en: Please enter an integer between %(min)s and %(max)s.
pl: Proszę wprowadzić liczbę całkowitą od %(min)s do %(max)s.

en: Please enter an integer between 0 and 100.
pl: Proszę wprowadzić liczbę całkowitą od 0 do 100.

en: Please enter an integer greater than 0.
pl: Proszę wprowadzić liczbę całkowitą większą od 0.

en: Please enter non-negative integer.
pl: Proszę wprowadzić nieujemną liczbę całkowitą.

en: Please enter valid start date and time.
pl: Podaj poprawną datę i godzinę rozpoczęcia.

en: Please enter your %(field)s.
pl: Proszę podać %(field)s.

en: Please follow the instructions here to upload a file elsewhere and link to it: {maxFileSizeRedirectUrl}
pl: Proszę postępować według poniższej instrukcji w celu przesłania pliku w innym miejscu i wykorzystania odnośnika: {maxFileSizeRedirectUrl}

en: Please provide a description of the link destination.
pl: Proszę podać opis miejsca do którego przekierowuje odnośnik.

en: Please provide a valid URL.
pl: Proszę podać poprawny URL

en: Please specify a reason.
pl: Proszę podać powód.

en: Please verify that you have uploaded a valid image (PNG and JPEG).
pl: Upewnij się, że przesyłasz zdjęcie w prawidłowym formacie (PNG lub JPEG).

en: Please verify that your webcam is connected and that you have allowed your browser to access it.
pl: Upewnij się, że twoja kamera internetowa jest podłączona i że zezwoliłeś przeglądarce na dostęp do niej.

en: Post
pl: Opublikuj

en: Practice Proctored
pl: Próbny nadzorowany

en: Practice proctored Exam
pl: Próbny egzamin nadzorowany

en: Preferred Language
pl: Preferowany język

en: Prerequisite:
pl: Wymaganie wstępne:

en: Prerequisite: %(prereq_display_name)s
pl: Wymaganie wstępne: %(prereq_display_name)s

en: Press Add to language
pl: Naciśnij, aby dodać język

en: Press Remove to remove language
pl: Naciśnij "usuń" aby usunąć język

en: Press change to change selected transcript provider.
pl: Naciśnij zmień, aby zmienić obecnego dostawcę transkrypcji.

en: Press close to hide course video settings
pl: Naciśnij "zamknij" aby ukryć ustawienia filmu

en: Press discard changes to discard changes.
pl: Naciśnij odrzuć zmiany, aby odrzucić wprowadzone zmiany.

en: Press discard changes to discard your changes.
pl: Naciśnij odrzuć zmiany, aby odrzucić wprowadzone zmiany.

en: Press update settings to update course video settings
pl: Naciśnij "zmień ustawienia" aby zaktualizować ustawienia filmu

en: Press update settings to update the information for your organization.
pl: Naciśnij aktualizuj ustawienia, aby zaktualizować swoje informacje.

en: Prevent students from generating certificates in this course?
pl: Zabronić studentom generowania certyfikatów z tego kursu?

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Certificate
pl: Podgląd certyfikatu

en: Preview of uploaded image
pl: Podgląd załadowanego zdjęcia

en: Preview this query
pl: Podgląd tej kwerendy

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous Uploads
pl: Poprzednio przesłane pliki

en: Previous Uploads table has been updated.
pl: Tabela historii przesyłań została zaktualizowana.

en: Previously published
pl: Poprzednio opublikowana

en: Processing Re-run Request
pl: Przetwarzanie żądania wznowienia

en: Proctored
pl: Nadzorowany

en: Proctored Exam
pl: Egzamin nadzorowany

en: Proctored exams are timed and they record video of each learner taking the exam. The videos are then reviewed to ensure that learners follow all examination rules.
pl: Egzaminy nadzorowane są egzaminami z limitem czasu i obejmują nagrywanie filmowe każdego studenta w trakcie przebiegu jego egzaminu. Filmy można następnie sprawdzić i upewnić się, że studenci stosowali się do zasad egzaminacyjnych.

en: Product Name
pl: Nazwa produktu

en: Professional Certificate for {courseName}
pl: Certyfikat Edukacji Specjalistycznej kursu {courseName}

en: Professional Education
pl: Edukacja Specjalistyczna

en: Professional Education Verified Certificate
pl: Potwierdzony certyfikat edukacji specjalistycznej

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Image
pl: Zdjęcie profilowe

en: Profile Visibility:
pl: Widoczność profilu:

en: Profile image for {username}
pl: Zdjęcie profilowe użytkownika "{username}"

en: Promote another member to Admin to remove your admin rights
pl: Mianuj innego użytkownika Administratorem, aby usunąć twoje uprawnienia administratora

en: Provisional
pl: Prowizoryczne

en: Provisionally Supported
pl: Prowizorycznie wspierane

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Publish all unpublished changes for this {item}?
pl: Czy opublikować wszystkie nieopublikowane zmiany w {item}?

en: Publish {display_name}
pl: Opublikuj {display_name}

en: Published (not yet released)
pl: Opublikowana (ale jeszcze nieupubliczniona)

en: Published and Live
pl: Opublikowana i upubliczniona

en: Publishing Status
pl: Status opublikowania

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: REMAINING COURSES
pl: KURSY POZOSTAŁE

en: Read More
pl: Dowiedz się więcej

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Reason
pl: Powód

en: Reason field should not be left blank.
pl: Pole powodu nie powinno pozostać puste.

en: Reason for change:
pl: Powód zmiany:

en: Receive updates
pl: Otrzymuj powiadomienia

en: Recent Activity
pl: Ostatnia aktywność

en: Recommended image resolution is {imageResolution}, maximum image file size should be {maxFileSize} and format must be one of {supportedImageFormats}.
pl: Zalecana rozdzielczość obrazka wynosi {imageResolution}, maksymalna wielkość pliku to {maxFileSize}, a jego format musi być jednym z następujących: {supportedImageFormats}.

en: Redo (Ctrl+Shift+Z)
pl: Popraw (Ctrl+Shift+Z)

en: Redo (Ctrl+Y)
pl: Popraw (Ctrl+Y)

en: Regenerate
pl: Wygeneruj ponownie

en: Regenerate the user's certificate
pl: Wygeneruj ponownie certyfikat studenta

en: Register with Institution/Campus Credentials
pl: Zarejestruj się przez system swojej uczelni

en: Release Date and Time
pl: Data i czas upublicznienia

en: Release Date:
pl: Data upublicznienia:

en: Release Status:
pl: Status opublikowania:

en: Release Time in UTC:
pl: Czas upublicznienia podany w UTC:

en: Release:
pl: Upublicznienie:

en: Released:
pl: Opublikowany:

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Removal is in progress. To avoid errors, stay on this page until the process is complete.
pl: Usuwanie jest w toku. Aby uniknąć błędów, pozostań na tej stronie aż do zakończenia czynności.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove chapter %(chapterDisplayName)s
pl: Usuń rozdział %(chapterDisplayName)s

en: Remove from Invalidation Table
pl: Usuń z tabeli unieważnień

en: Remove from List
pl: Usuń z listy

en: Remove subsection %(subsectionDisplayName)s
pl: Usuń lekcję %(subsectionDisplayName)s

en: Remove this team member?
pl: Czy usunąć tego członka zespołu?

en: Remove this video
pl: Usuń ten film

en: Remove unit %(unitName)s
pl: Usuń ekran %(unitName)s

en: Remove {role} Access
pl: Usuń uprawnienia - {role}

en: Remove {video_name} video
pl: Usuń film {video_name}

en: Removing
pl: Usuwanie

en: Removing a video from this list does not affect course content. Any content that uses a previously uploaded video ID continues to display in the course.
pl: Usunięcie filmu z listy nie wpływa na treść kursu. Filmy, które są obecne w kursie, pozostają widoczne w jego treści.

en: Replace
pl: Zastąp

en: Report abuse, topics, and responses
pl: Zgłoś naruszenie zasad

en: Requester
pl: Zlecający

en: Required
pl: Wymagany

en: Required field.
pl: Pole wymagane.

en: Rescore problem '<%- problem_id %>' for all students?
pl: Czy ponownie ocenić ćwiczenie '<%- problem_id %>' dla wszystkich studentów?

en: Reset Password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset Your Password
pl: Zresetuj swoje hasło

en: Reset attempts for all students on problem '<%- problem_id %>'?
pl: Czy zresetować podejścia do ćwiczenia '<%- problem_id %>' dla wszystkich studentów?

en: Responses could not be loaded. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się wczytać odpowiedzi. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Restore enrollment code
pl: Przywróć kod rejestracyjny

en: Restrict access to:
pl: Ogranicz dostęp do:

en: Retake Photo
pl: Ponów zdjęcie

en: Retake Your Photos
pl: Ponownie zrób zdjęcia

en: Return and add email address
pl: Wróć i podaj adres e-mail

en: Return to Export
pl: Powrót do eksportu

en: Return to Your Dashboard
pl: Wróć do swojego pulpitu

en: Return to team listing
pl: Wróć do listy członków kadry

en: Review Rules
pl: Zasady oceny

en: Review Your Photos
pl: Sprawdź swoje zdjęcia

en: Review your info
pl: Sprawdź swoje dane

en: Revoke access
pl: Cofnij dostęp

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Saved cohort
pl: Zapisana kohorta

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Saving your email preference
pl: Zapisywanie twoich preferencji wiadomości e-mail

en: Scheduled:
pl: Zaplanowany:

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search all posts
pl: Przeszukaj wszystkie wpisy

en: Search teams
pl: Przeszukaj zespoły

en: Section
pl: Rozdział

en: Section Highlights
pl: Wskazówki do rozdziału

en: Section Visibility
pl: Widoczność rozdziału

en: Select Session
pl: Wybierz sesję

en: Select a Content Group
pl: Wybierz grupę treści

en: Select a chapter
pl: Wybierz rozdział

en: Select a cohort
pl: Wybierz kohortę

en: Select a cohort to manage
pl: Wybierz kohortę do zarządzania

en: Select a group type
pl: Wybierz typ grupy

en: Select a session:
pl: Wybierz sesję kursu:

en: Select a time allotment for the exam. If it is over 24 hours, type in the amount of time. You can grant individual learners extra time to complete the exam through the Instructor Dashboard.
pl: Wyznacz czas trwania egzaminu. Jeśli wyniesie ponad 24 godziny, wpisz odpowiednią wartość. Korzystając z pulpitu instruktora możesz przyznać pojedynczym studentom dodatkowy czas na ukończenie egzaminu.

en: Select fidelity
pl: Wybierz fidelity

en: Select language
pl: Wybierz język

en: Select one or more groups:
pl: Wybierz jedną lub więcej grup:

en: Select the course-wide discussion topics that you want to divide.
pl: Wybierz tematy dyskusji z całego kursu, które chcesz podzielić.

en: Select the time zone for displaying course dates. If you do not specify a time zone, course dates, including assignment deadlines, will be displayed in your browser's local time zone.
pl: Wybierz strefę czasową do wyświetlania terminów w kursach. Jeśli nie wybierzesz strefy czasowej, wszystkie terminy w kursach, w tym terminy końcowe zadań, ćwiczeń i egzaminów, będą wyświetlane w strefie czasowej twojej przeglądarki.

en: Select turnaround
pl: Wybierz ścieżkę

en: Selected tab
pl: Wybrane zakładki

en: Send to:
pl: Wyślij do:

en: Sent By
pl: Wysłany przez

en: Sent By:
pl: Wysłany przez:

en: Sent To
pl: Wysłany do

en: Sent To:
pl: Wysłany do:

en: Server Error, Please refresh the page and try again.
pl: Błąd serwera. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Session Selection Dropdown for {courseName}
pl: Menu wyboru sesji dla kursu {courseName}

en: Set Access
pl: Ustal dostęp

en: Set as a Special Exam
pl: Ustaw jako egzamin specjalny

en: Set up your certificate
pl: Przygotuj certyfikat

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings updated
pl: Ustawienia zmienione

en: Share
pl: Pochwal się

en: Share on Mozilla Backpack
pl: Podziel się w Mozilla Backpack.

en: Share your "%(display_name)s" award
pl: Pochwal się swoim osiągnięciem: "%(display_name)s"

en: Show All
pl: Pokaż wszystkie

en: Show Deprecated Settings
pl: Pokaż przestarzałe ustawienia

en: Show Discussion
pl: Pokaż dyskusję

en: Show assessment results when subsection is past due
pl: Pokazuj wyniki zadania gdy lekcja znajduje się po terminie końcowym

en: Show entire subsection
pl: Pokaż całą lekcję

en: Show me other ways to sign in or register
pl: Pokaż mi inne sposoby na zalogowanie się lub rejestrację

en: Show notes
pl: Pokaż notatki

en: Show posts by {username}.
pl: Pokaż wpisy autorstwa {username}.

en: Show transcripts ({totalTranscripts})
pl: Wyświetl transkrypcje ({totalTranscripts})

en: Show transcripts ({transcriptCount})
pl: Wyświetl transkrypcje ({transcriptCount})

en: Showing all responses
pl: Wyświetlanie wszystkich odpowiedzi

en: Showing first response | Showing first {numResponses} responses
pl[0]: Wyświetlanie pierwszej odpowiedzi
pl[1]: Wyświetlanie pierwszych {numResponses} odpowiedzi
pl[2]: Wyświetlanie pierwszych {numResponses} odpowiedzi
pl[3]: Wyświetlanie pierwszych {numResponses} odpowiedzi

en: Showing results for "{searchString}"
pl: Wyświetlanie wyników dla zapytania "{searchString}"

en: Showing {firstIndex} out of {numItems} total
pl: Wyświetlanie {firstIndex} spośród wszystkich {numItems}

en: Showing {firstIndex}-{lastIndex} out of {numItems} total
pl: Wyświetlanie pierwszych {firstIndex}-{lastIndex} spośród wszystkich {numItems}

en: Sign In
pl: Zaloguj się

en: Sign in
pl: Zaloguj się

en: Sign in here using your email address and password, or use one of the providers listed below.
pl: Zaloguj się używając adresu e-mail i hasła lub użyj jednego z poniższych systemów zewnętrznych.

en: Sign in here using your email address and password.
pl: Zaloguj się używając adresu e-mail i hasła.

en: Sign in to continue learning
pl: Zaloguj się, aby kontynuować naukę

en: Sign in to continue learning as {email}
pl: Zaloguj się, aby kontynuować naukę jako {email}

en: Sign in using %(providerName)s
pl: Zaloguj za pomocą %(providerName)s

en: Sign in with %(providerName)s
pl: Zaloguj się za pomocą %(providerName)s

en: Sign in with Institution/Campus Credentials
pl: Zaloguj się przez system swojej uczelni

en: Sign in.
pl: Zaloguj się

en: Signatory
pl: Sygnatariusz

en: Signatory field(s) has invalid data.
pl: Pole (pola) podpisów zawiera nieprawidłowe dane.

en: Signature Image
pl: Zdjęcie podpisu

en: Social Media Links
pl: Media społecznościowe

en: Some Rights Reserved
pl: Część praw zastrzeżona

en: Some images in this post have been omitted
pl: Niektóre obrazki w tym wpisie zostały pominięte

en: Something went wrong changing this enrollment. Please try again.
pl: Coś poszło nie tak przy zmianie tego naboru. Prosimy spróbować ponownie.

en: Sorry, no results were found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono żadnych wyników.

en: Sorted by
pl: Sortowanie według

en: Specify an alternative to the official course title to display on certificates. Leave blank to use the official course title.
pl: Podaj alternatywną nazwę kursu, która zostanie umieszczona na certyfikatach. Pozostaw pole puste, aby użyć nazwy oficjalnej.

en: Specify any rules or rule exceptions that the proctoring review team should enforce when reviewing the videos. For example, you could specify that calculators are allowed. These specified rules are visible to learners before the learners start the exam, along with the {linkStart}general proctored exam rules{linkEnd}.
pl: Określ dodatkowe zasady lub wyjątki, które powinien wziąć pod uwagę zespół nadzorujący przebieg egzaminu i sprawdzający nagrania filmowe. Na przykład możesz określić, że dozwolone jest korzystanie z kalkulatora. Te zasady będą widoczne dla studentów przed rozpoczęciem egzaminu, podobnie jak {linkStart}ogólne zasady egzaminu nadzorowanego{linkEnd}.

en: Specify any rules or rule exceptions that the proctoring review team should enforce when reviewing the videos. For example, you could specify that calculators are allowed. These specified rules are visible to learners before the learners start the exam.
pl: Określ dodatkowe zasady lub wyjątki, które powinien wziąć pod uwagę zespół nadzorujący przebieg egzaminu i sprawdzający nagrania filmowe. Na przykład możesz określić, że dozwolone jest korzystanie z kalkulatora. Te zasady będą widoczne dla studentów przed rozpoczęciem egzaminu.

en: Specify whether content-specific discussion topics are divided.
pl: Wskaż, czy tematy dyskusji określonej treści są podzielone.

en: Specify whether discussion topics are divided
pl: Określ, czy tematy dyskusji są podzielone

en: Staff
pl: Kadra

en: Staff Only
pl: Wyłącznie dla kadry

en: Staff and Learners
pl: Kadry i studentów

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start generating certificates for all students in this course?
pl: Rozpocząć generowanie certyfikatów dla wszystkich studentów tego kursu?

en: Start regenerating certificates for students in this course?
pl: Czy wygenerować ponownie certyfikaty dla studentów tego kursu?

en: Start working toward your next learning goal.
pl: Rozpocznij naukę w kierunku osiągnięcia swojego kolejnego celu.

en: Started entrance exam rescore task for student '{student_id}'. Click the 'Show Task Status' button to see the status of the task.
pl: Rozpoczęto ponowną ocenę egzaminu wstępnego studenta '{student_id}'. Kliknij przycisk 'Pokaż status czynności', aby sprawdzić przebieg czynności.

en: Started rescore problem task for problem '<%- problem_id %>' and student '<%- student_id %>'. Click the 'Show Task Status' button to see the status of the task.
pl: Rozpoczęto ponowną ocenę ćwiczenia '<%- problem_id %>' dla studenta '<%- student_id %>'. Kliknij przycisk 'Pokaż status czynności', aby sprawdzić przebieg czynności.

en: Started task to override the score for problem '<%- problem_id %>' and student '<%- student_id %>'. Click the 'Show Task Status' button to see the status of the task.
pl: Rozpoczęto nadpisywanie wyniku ćwiczenia '<%- problem_id %>' dla studenta '<%- student_id %>'. Kliknij przycisk 'Pokaż status czynności', aby sprawdzić status czynności.

en: Started {start}
pl: Rozpoczął się {start}

en: Starts
pl: Rozpoczęcie

en: Starts {start}
pl: Rozpoczęcie kursu {start}

en: Starts: %(start_date)s
pl: Rozpocznie się: %(start_date)s

en: State
pl: Stan

en: Student Removed from certificate white list successfully.
pl: Student został pomyślnie usunięty z białej listy certyfikatów.

en: Student email or username
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail studenta

en: Student username/email field is required and can not be empty. Kindly fill in username/email and then press "Add to Exception List" button.
pl: Pole nazwa użytkownika/adres e-mail studenta jest wymagane i nie może pozostać puste. Uzupełnij brakujące informacje, a następnie kliknij "Dodaj do listy wyjątków".

en: Student username/email field is required and can not be empty. Kindly fill in username/email and then press "Invalidate Certificate" button.
pl: Pole nazwa użytkownika/adres e-mail studenta jest wymagane i nie może pozostać puste. Uzupełnij brakujące informacje, a następnie kliknij "Unieważnij certyfikat".

en: Subject
pl: Temat

en: Subject:
pl: Temat:

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit Application
pl: Prześlij zgłoszenie

en: Submit enrollment change
pl: Prześlij zmianę trybu kursu

en: Submitted
pl: Zlecono

en: Subsection
pl: Lekcja

en: Subsection Visibility
pl: Widoczność lekcji

en: Subsection is hidden after course end date
pl: Lekcja jest ukryta po dacie zakończenia kursu

en: Subsection is hidden after due date
pl: Lekcja jest ukryta po terminie końcowym

en: Success
pl: Powodzenie

en: Success! Problem attempts reset for problem '<%- problem_id %>' and student '<%- student_id %>'.
pl: Sukces! Podejścia do ćwiczenia zostały zresetowane dla ćwiczenia '<%- problem_id %>' studenta <%- student_id %>'.

en: Successfully deleted student state for user {user}
pl: Pomyślnie usunięto stan studenta dla użytkownika {user}

en: Successfully enrolled and sent email to the following users:
pl: Z powodzeniem zapisano i wysłano e-mail do następujących użytkowników:

en: Successfully enrolled the following users:
pl: Z powodzeniem zapisano następujących użytkowników:

en: Successfully overrode problem score for {user}
pl: Pomyślnie nadpisano wynik ćwiczenia dla studenta {user}.

en: Successfully rescored problem for user {user}
pl: Pomyślnie ponownie oceniono ćwiczenie dla studenta {user}

en: Successfully rescored problem to improve score for user {user}
pl: Pomyślnie ponowiono ocenę ćwiczenia w celu polepszenia oceny studenta {user}

en: Successfully reset the attempts for user {user}
pl: Pomyślnie zresetowano podejścia dla studenta {user}

en: Successfully sent enrollment emails to the following users. They will be allowed to enroll once they register:
pl: Z powodzeniem wysłano e-maile rekrutacyjne do następujących użytkowników. Będą mogli się zapisać po dokonaniu rejestracji:

en: Successfully sent enrollment emails to the following users. They will be enrolled once they register:
pl: Z powodzeniem wysłano e-maile rekrutacyjne do następujących użytkowników. Zostaną zapisani po dokonaniu rejestracji:

en: Successfully started task to rescore problem '<%- problem_id %>' for all students. Click the 'Show Task Status' button to see the status of the task.
pl: Z powodzeniem rozpoczęto czynność ponownej oceny ćwiczenia '<%- problem_id %>' dla wszystkich studentów. Kliknij przycisk 'Pokaż status czynności', aby sprawdzić przebieg czynności.

en: Successfully started task to reset attempts for problem '<%- problem_id %>'. Click the 'Show Task Status' button to see the status of the task.
pl: Skutecznie rozpoczęto czynność resetowania podejść do ćwiczenia '<%- problem_id %>'. Kliknij przycisk 'Pokaż status czynności', aby sprawdzić przebieg czynności.

en: Successfully unlinked.
pl: Rozłączone pomyślnie.

en: Support education research by providing additional information
pl: Wspieraj badania edukacyjne udostępniając dodatkowe informacje

en: Supported
pl: Wspierane

en: Supported file types: {supportedVideoTypes}
pl: Wspierane typy plików: {supportedVideoTypes}

en: TOTAL
pl: SUMA

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Take Photo
pl: Zrób zdjęcie

en: Take Your Photo
pl: Zrób zdjęcie

en: Take a Photo of Your ID
pl: Wykonaj zdjęcie swojego dokumentu tożsamości

en: Take a photo of your ID
pl: Wykonaj zdjęcie swojego dowodu tożsamości

en: Take me to the main course page
pl: Przenieś mnie do głównej strony kursu

en: Take me to the main library page
pl: Przenieś mnie do głównej strony biblioteki

en: Task ID
pl: Identyfikator czynności

en: Task Progress
pl: Postęp czynności

en: Task Status
pl: Status czynności

en: Task Type
pl: Typ czynności

en: Task inputs
pl: Treść czynności

en: Teaching Assistant
pl: Asystent kursantów

en: Team "{team}" successfully deleted.
pl: Zespół "{team}" został poprawnie usunięty.

en: Team Description (Required) *
pl: Opis zespołu (wymagany)*

en: Team Details
pl: O zespole

en: Team Name (Required) *
pl: Nazwa zespołu (wymagana) *

en: Team Search
pl: Wyszukiwanie zespołu

en: Team capacity
pl: Maksymalna liczba członków

en: Team description cannot have more than 300 characters.
pl: Opis zespołu nie może mieć więcej niż 300 znaków.

en: Team member profiles
pl: Profile członków zespołu

en: Team name cannot have more than 255 characters.
pl: Nazwa zespołu nie może mieć więcej niż 255 znaków.

en: Teams
pl: Zespoły

en: Teams Pagination
pl: Paginacja zespołów

en: Tell other learners a little about yourself: where you live, what your interests are, why you're taking courses, or what you hope to learn.
pl: Opowiedz trochę o sobie innym studentom: gdzie mieszkasz, jakie masz zainteresowania, dlaczego bierzesz udział w kursach lub czego masz nadzieje się nauczyć.

en: Terms of Service and Honor Code
pl: Warunki korzystania z Serwisu oraz Kodeks Honorowy

en: Textbook Name
pl: Nazwa podręcznika

en: Textbook information
pl: Informacje o podręczniku

en: Thank you for submitting your financial assistance application for {course_name}! You can expect a response in 2-4 business days.
pl: Dziękujemy za twoje zgłoszenie do wsparcia finansowego dla kursu {course_name}. Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 2-4 dni roboczych.

en: Thank you for submitting your photos. We will review them shortly. You can now sign up for any %(platformName)s course that offers verified certificates. Verification is good for one year. After one year, you must submit photos for verification again.
pl: Dziękujemy za przesłanie twoich zdjęć. Wkrótce dokonamy ich sprawdzenia. Możesz się teraz zapisać na dowolny kurs w %(platformName)s, który oferuje potwierdzone certyfikaty. Weryfikacja tożsamości jest ważna przez okres jednego roku. Po tym okresie konieczne będzie ponowne przesłanie zdjęć do celów potwierdzenia tożsamości.

en: Thanks for returning to verify your ID in: {courseName}
pl: Dziękujemy za powrót do procedury potwierdzenia tożsamości dla potrzeb kursu {courseName}

en: The assignment type must have a name.
pl: Typ zadania musi posiadać nazwę.

en: The certificate available date must be later than the course end date.
pl: Data udostępnienia certyfikatu musi być późniejsza od daty zakończenia kursu.

en: The certificate for this learner has been re-validated and the system is re-running the grade for this learner.
pl: Certyfikat tego studenta został ponownie zatwierdzony, a uzyskana ocena przywrócona.

en: The cohort cannot be added
pl: Kohorta nie może zostać dodana

en: The cohort cannot be saved
pl: Kohorta nie może zostać zapisana

en: The country or region where you live.
pl: Kraj lub region w którym mieszkasz.

en: The country that team members primarily identify with.
pl: Główny region, z którym identyfikują się członkowie zespołu.

en: The course end date must be later than the course start date.
pl: Data zakończenia kursu musi być późniejsza od daty rozpoczęcia.

en: The course must have an assigned start date.
pl: Kurs musi mieć przypisaną datę rozpoczęcia.

en: The course start date must be later than the enrollment start date.
pl: Data rozpoczęcia kursu musi być późniejsza od daty rozpoczęcia zapisów.

en: The email address you've provided isn't formatted correctly.
pl: Podany adres e-mail nie został sformułowany poprawnie.

en: The enrollment end date cannot be after the course end date.
pl: Data zakończenia zapisów nie może być późniejsza od daty zakończenia kursu.

en: The enrollment start date cannot be after the enrollment end date.
pl: Data rozpoczęcia zapisów nie może być późniejsza od daty zakończenia zapisów.

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się przesłać pliku.

en: The file must be at least {size} in size.
pl: Plik musi być nie mniejszy niż {size}.

en: The file must be smaller than {size} in size.
pl: Plik musi być mniejszy niż {size}.

en: The following email addresses and/or usernames are invalid:
pl: Następujące adresy e-mail i/lub nazwy użytkownika są nieprawidłowe:

en: The following errors were generated:
pl: Wystąpiły następujące błędy:

en: The following message will be displayed at the bottom of the courseware pages within your course:
pl: Następująca wiadomość będzie wyświetlana w dolnej części stron twojego kursu:

en: The following options are available for the {license_name} license.
pl: Następujące opcje są dostępne dla licencji {license_name}.

en: The following users are no longer enrolled in the course:
pl: Następujący użytkownicy nie są już zapisani na kurs:

en: The following warnings were generated:
pl: Wystąpiły następujące ostrzeżenia:

en: The general category for this type of assignment, for example, Homework or Midterm Exam. This name is visible to learners.
pl: Ogólna kategoria dla tego typu zadania, np. praca domowa albo egzamin śródsemestralny. Nazwa widoczna dla studentów.

en: The language that team members primarily use to communicate with each other.
pl: Podstawowy język, w którym członkowie zespołu porozumiewają się ze sobą.

en: The language used throughout this site. This site is currently available in a limited number of languages. Changing the value of this field will cause the page to refresh.
pl: Język używany na tej stronie. Ta strona jest obecnie dostępna w ograniczonej liczbie języków. Zmiana wyboru spowoduje przeładowanie strony.

en: The minimum grade for course credit is not set.
pl: Nie ustalono minimalnej oceny potrzebnej do uzyskania punktów edukacyjnych.

en: The minimum score percentage must be a whole number between 0 and 100.
pl: Minimalny wynik procentowy musi być liczbą całkowitą z zakresu od 0 do 100.

en: The name of this signatory as it should appear on certificates.
pl: Imię i nazwisko sygnatariusza w takiej formie, w jakiej ma się pojawić na certyfikatach.

en: The name that identifies you on {platform_name}. You cannot change your username.
pl: Nazwa identyfikująca Cię na platformie {platform_name}. Nazwy użytkownika nie można później zmienić.

en: The name that is used for ID verification and that appears on your certificates.
pl: Dane obecne na certyfikatach.

en: The number of assignments of this type that will be dropped. The lowest scoring assignments are dropped first.
pl: Liczba tego typu zadań, które zostaną pominięte. W pierwszej kolejności pomijane są zadania, które są punktowane najsłabiej.

en: The number of subsections in the course that contain problems of this assignment type.
pl: Liczba lekcji kursu zawierających ćwiczenia wykorzystujące tego typu zadanie.

en: The organization that this signatory belongs to, as it should appear on certificates.
pl: Organizacja, do której należy sygnatariusz, zapisana w takiej formie, w jakiem ma się znaleźć na certyfikatach.

en: The page "{route}" could not be found.
pl: Nie udało się odnaleźć strony "{route}".

en: The post you selected has been deleted.
pl: Wybrany przez ciebie wpis został usunięty.

en: The published branch version, {published}, was reset to the draft branch version, {draft}.
pl: Opublikowana wersja gałęzi {published} została zresetowana do wersji roboczej gałęzi {draft}.

en: The raw error message is:
pl: Surowy komunikat błędu:

en: The refund deadline for this course has passed,so you will not receive a refund.
pl: Termin możliwego zwrotu pieniędzy za ten kurs już minął, więc nie możesz otrzymać zwrotu pieniędzy.

en: The selected content group does not exist
pl: Wybrana grupa treści nie istnieje

en: The selected image must be larger than {minFileSizeInKB}.
pl: Wybrany obrazek musi ważyć więcej niż {minFileSizeInKB}.

en: The selected image must be smaller than {maxFileSizeInMB}.
pl: Wybrany obrazek musi ważyć mniej niż {maxFileSizeInMB}.

en: The team "{team}" could not be found.
pl: Nie udało się odnaleźć zespołu "{team}".

en: The timed transcript for the first video file does not appear to be the same as the timed transcript for the second video file.
pl: Transkrypcja dla pierwszego pliku filmowego zdaje się nie być identyczna jak transkrypcja dla drugiego pliku.

en: The timed transcript for this video on edX is out of date, but YouTube has a current timed transcript for this video.
pl: Transkrypcja dla tego filmu jest przestarzała, jednak w serwisie YouTube istnieje nowsza wersja.

en: The topic "{topic}" could not be found.
pl: Nie udało się odnaleźć tematu "{topic}".

en: The weight of all assignments of this type as a percentage of the total grade, for example, 40. Do not include the percent symbol.
pl: Waga wszystkich tego typu zadań jako wartość procentowa oceny końcowej, np. 40. Nie wpisuj symbolu procentu.

en: The {cohortGroupName} cohort has been created. You can manually add students to this cohort below.
pl: Kohorta {cohortGroupName} została utworzona. Możesz teraz ręcznie dodać do niej studentów.

en: There are invalid keywords in your email. Check the following keywords and try again.
pl: W twojej wiadomości e-mail znajdują się nieprawidłowe słowa kluczowe. Sprawdź poniższe słowa kluczowe i spróbuj ponownie.

en: There are no posts in this topic yet.
pl: W tym temacie nie ma jeszcze żadnych wpisów.

en: There has been a failure to export to XML at least one component. It is recommended that you go to the edit page and repair the error before attempting another export. Please check that all components on the page are valid and do not display any error messages.
pl: Nie powiódł się eksport do XML co najmniej jednego elementu. Zaleca się aby wrócić do strony edycji i naprawić błąd zanim podejmie się kolejną próbę eksportu. Proszę się upewnić, że wszystkie elementy na tej stronie są prawidłowe i nie wyświetlają żadnego komunikatu o błędzie.

en: There has been an error processing your survey.
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania twojej ankiety.

en: There has been an error while exporting.
pl: W trakcie eksportowania wystąpił błąd

en: There has been an error with your export.
pl: Wystąpił błąd dla twojego eksportu.

en: There is invalid code in your content. Please check to make sure it is valid HTML.
pl: W twojej treści znajduje się błędny kod. Proszę sprawdzić i upewnić się, że nie ma błędnych zapisów HTML.

en: There is no email history for this course.
pl: Brak historii e-maili dla tego kursu.

en: There must be at least one group.
pl: Musi istnieć co najmniej jedna grupa.

en: There must be one cohort to which students can automatically be assigned.
pl: Musi istnieć co najmniej jedna kohorta, do której studenci będą przydzielani automatycznie.

en: There was a problem creating the report. Select "Create Executive Summary" to try again.
pl: Wystąpił problem z utworzeniem raportu. Aby spróbować ponownie, wybierz "Utwórz podsumowanie wykonawcze".

en: There was an error changing the user's role
pl: Wystąpił błąd w trakcie zmiany roli użytkownika

en: There was an error obtaining email content history for this course.
pl: Wystąpił błąd przy pozyskiwaniu historii treści e-maili dla tego kursu.

en: There was an error obtaining email task history for this course.
pl: Wystąpił błąd przy pozyskiwaniu historii działań e-mailowych dla tego kursu.

en: There was an error retrieving preview results for this catalog. Please check that your query is correct and try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie odzyskiwania wyników podglądu dla tego katalogu. Proszę upewnić się, czy zapytanie jest prawidłowe i spróbować ponownie.

en: There was an error updating your goal.
pl: Wystąpił błąd w trakcie aktualizowania celu nauki.

en: There was an error when trying to add learners: | {numErrors} learners could not be added to this cohort:
pl[0]: Wystąpił błąd w trakcie dodawania studentów:
pl[1]: Nie udało się dodać {numErrors} studentów do kohorty:
pl[2]: Nie udało się dodać {numErrors} studentów do kohorty:
pl[3]: Nie udało się dodać {numErrors} studentów do kohorty:

en: There was an error, try searching again.
pl: Wystąpił błąd, spróbuj wyszukać ponownie.

en: There was an error. Please reload the page and try again.
pl: Wystąpił błąd. Proszę przeładować stronę i spróbować ponownie.

en: There were errors reindexing course.
pl: Wystąpiły błędy w trakcie reindeksowania kursu.

en: There's already another assignment type with this name.
pl: Istnieje już inny rodzaj zadania o tej nazwie.

en: These settings include basic information about your account.
pl: Te ustawienia zawierają podstawowe informacje o twoim koncie.

en: These users could not be added as beta testers because their accounts are not yet activated:
pl: Następujący użytkownicy nie zostali dodani do grona beta testerów, ponieważ jeszcze nie aktywowali swoich kont:

en: These users were not added as beta testers:
pl: Następujący użytkownicy nie zostali dodani do grona beta testerów:

en: These users were not affiliated with the course so could not be unenrolled:
pl: Następujący użytkownicy nie byli związani z kursem, więc nie mogli zostać wypisani:

en: These users were not removed as beta testers:
pl: Następujący użytkownicy nie zostali usunięci z grona beta testerów:

en: These users were successfully added as beta testers:
pl: Następujący użytkownicy zostali pomyślnie dodani do grona beta testerów:

en: These users were successfully removed as beta testers:
pl: Następujący użytkownicy zostali pomyślnie usunięci z grona beta testerów:

en: These users will be allowed to enroll once they register:
pl: Następujący użytkownicy będą mogli się zapisać po dokonaniu rejestracji:

en: These users will be enrolled once they register:
pl: Następujący użytkownicy zostaną zapisani po dokonaniu rejestracji:

en: This Group Configuration is not in use. Start by adding a content experiment to any Unit via the {linkStart}Course Outline{linkEnd}.
pl: Ta konfiguracja grupy nie znajduje się w użyciu. Rozpocznij od dodania eksperymentu z treścią do dowolnego ekranu przez {linkStart}program kursu{linkEnd}.

en: This Group Configuration is used in:
pl: Ta konfiguracja grupy znajduje się w użyciu w:

en: This action cannot be undone.
pl: Tej czynności nie można cofnąć.

en: This action updates the {provider} information for your entire organization.
pl: Ta czynność spowoduje zmianę informacji o {provider} dla całej twojej organizacji.

en: This catalog's courses:
pl: Kursy tego katalogu:

en: This certificate has already been activated and is live. Are you sure you want to continue editing?
pl: Ten certyfikat został już aktywowany i znajduje się w użyciu. Czy na pewno chcesz kontynuować edycję?

en: This comment could not be deleted. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się usunąć tego komentarza. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This configuration is currently used in content experiments. If you make changes to the groups, you may need to edit those experiments.
pl: Ta konfiguracja znajduje się w użyciu w eksperymentach z treścią. Jeśli naniesiesz zmiany do grup, być może konieczna będzie edycja tych eksperymentów.

en: This content group is used in one or more units.
pl: Ta grupa treści znajduje się w użyciu w co najmniej jednym ekranie.

en: This course has automatic cohorting enabled for verified track learners, but cohorts are disabled. You must enable cohorts for the feature to work.
pl: Ten kurs wykorzystuje system automatycznych kohort dla studentów ścieżki zweryfikowanej, jednak system kohort został wyłączony. Chcąc korzystać z tego rozwiązania musisz włączyć system kohort.

en: This course has automatic cohorting enabled for verified track learners, but the required cohort does not exist. You must create a manually-assigned cohort named '{verifiedCohortName}' for the feature to work.
pl: Ten kurs wykorzystuje system automatycznych kohort dla studentów ścieżki zweryfikowanej, jednak wymagana kohorta nie istnieje. Musisz utworzyć ręcznie przydzieloną kohortę o nazwie '{verifiedCohortName}'.

en: This course uses automatic cohorting for verified track learners. You cannot disable cohorts, and you cannot rename the manual cohort named '{verifiedCohortName}'. To change the configuration for verified track cohorts, contact your edX partner manager.
pl: Ten kurs wykorzystuje system automatycznych kohort dla studentów ścieżki zweryfikowanej. Nie możesz wyłączyć kohort, ani zmienić nazwy kohorty '{verifiedCohortName}'. Aby zmienić konfigurację kohort ścieżki zweryfikowanej, skontaktuj się ze swoim Opiekunem Partnera.

en: This discussion could not be loaded. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się wczytać dyskusji. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This feature is currently in testing. Course teams can enter highlights, but learners will not receive email messages.
pl: Ta funkcja znajduje się obecnie w fazie testów. Kadry kursów mogą wprowadzać szczegóły, jednak studenci nie otrzymają wiadomości e-mail.

en: This file type is not supported. Supported file type is {supportedFileFormat}.
pl: Ten format pliku jest niewspierany. Wspieranym formatem plików jest {supportedFileFormat}.

en: This group controls access to:
pl: Ta grupa odpowiada za dostęp do:

en: This group no longer exists. Choose another group or do not restrict access to this unit.
pl: Ta grupa już nie istnieje. Wybierz inną grupę lub zrezygnuj z ograniczania dostępu do tego ekranu.

en: This image file type is not supported. Supported file types are {supportedFileFormats}.
pl: Ten format pliku obrazka jest niewspierany. Wspieranymi typami plików są {supportedFileFormats}.

en: This image is for decorative purposes only and does not require a description.
pl: Ten obraz jest obecny dla estetyki i nie wymaga opisu.

en: This is the Description of the Group Configuration
pl: To jest opis konfiguracji grupy

en: This is the Name of the Group Configuration
pl: To jest nazwa konfiguracji grupy

en: This is the name of the group
pl: Nazwa tej grupy

en: This learner is currently sharing a limited profile.
pl: Student obecnie dzieli się ograniczonym profilem.

en: This page contains information about orders that you have placed with {platform_name}.
pl: Ta strona zawiera informacje o zamówieniach, które złożyłeś w {platform_name}.

en: This post could not be closed. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się zamknąć tego tematu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This post could not be flagged for abuse. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się oflagować tego wpisu jako nieodpowiedniego. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This post could not be pinned. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się przypiąć tego wpisu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This post could not be reopened. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się otworzyć tego tematu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This post could not be unflagged for abuse. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się cofnąć oflagowania tego wpisu jako nieodpowiedniego. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This post could not be unpinned. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się odpiąć tego wpisu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This response could not be marked as an answer. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się oznaczyć tej odpowiedzi jako udzielonej odpowiedzi. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This response could not be marked as endorsed. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się oznaczyć tej odpowiedzi jako zatwierdzonej. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This response could not be unendorsed. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się odznaczyć tej odpowiedzi z bycia zatwierdzoną odpowiedzią. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This response could not be unmarked as an answer. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się odznaczyć tej odpowiedzi z bycia udzieloną odpowiedzią. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: This role requires a divided discussions scheme.
pl: Ta rola wymaga schematu podzielonych dyskusji.

en: This short name for the assignment type (for example, HW or Midterm) appears next to assignments on a learner's Progress page.
pl: Skrócona nazwa typu zadania (np. PD lub Śród-s), która wyświetla się obok zadania w dzienniku postępów studenta.

en: This team does not have any members.
pl: Ten zespół nie ma żadnych członków.

en: This team is full.
pl: Ten zespół jest zamknięty.

en: This vote could not be processed. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się przesłać głosu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Thumbnail for {videoName}
pl: Miniatura dla {videoName}

en: Time Allotted (HH:MM):
pl: Wyznaczony czas (GG:MM):

en: Time Sent
pl: Czas wysyłki

en: Time Sent:
pl: Czas wysyłki:

en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

en: Timed
pl: Z limitem czasu

en: Timed Transcript Conflict
pl: Konflikt transkrypcji

en: Timed Transcript Found
pl: Odnaleziono transkrypcję

en: Timed Transcript Uploaded Successfully
pl: Przesyłanie transkrypcji zakończone pomyślnie

en: Timed Transcript from %(filename)s
pl: Transkrypcja z pliku %(filename)s

en: Tips on taking a successful photo
pl: Jak powinno wyglądać prawidłowo zrobione zdjęcie?

en: Title
pl: Tytuł

en: Title of the signatory
pl: Tytuł sygnatariusza

en: Titles more than 100 characters may prevent students from printing their certificate on a single page.
pl: Tytuły mające powyżej 100 znaków długości mogą uniemożliwić studentom wydrukowanie certyfikatu na pojedynczej stronie.

en: To access the course, select a session.
pl: Aby przejść do kursu, wybierz sesję.

en: To be sure all students can access the video, we recommend providing both an .mp4 and a .webm version of your video. Click below to add a URL for another version. These URLs cannot be YouTube URLs. The first listed video that's compatible with the student's computer will play.
pl: Aby upewnić się, że wszyscy studenci będą mogli odtworzyć film, zalecamy dostarczenie wersji filmu w formatach .mp4 jak i .webm. Kliknij poniżej, aby dodać odnośnik do kolejnej wersji. Odnośnik nie może prowadzić do Youtube. Studentowi odtworzony zostanie pierwszy film kompatybilny z jego komputerem.

en: To complete the program, you must earn a verified certificate for each course.
pl: Aby ukończyć program, musisz uzyskać potwierdzony certyfikat z każdego kursu.

en: To continue learning with this account, sign in below.
pl: Aby kontynuować naukę za pośrednictwem tego konta, zaloguj się.

en: To invalidate a certificate for a particular learner, add the username or email address below.
pl: W celu unieważnienia certyfikatu dla określonego studenta, wprowadź poniżej jego nazwę użytkownika lub adres e-mail.

en: To receive a certificate, you must also verify your identity before {date}.
pl: Aby otrzymać certyfikat, musisz również potwierdzić swoją tożsamość przed {date}.

en: To receive a certificate, you must also verify your identity.
pl: Aby otrzymać certyfikat, musisz również potwierdzić swoją tożsamość.

en: To receive credit for problems, you must select "Submit" for each problem before you select "End My Exam".
pl: Aby otrzymać punkty za ćwiczenia, musisz kliknąć "Wyślij" dla każdego pojedynczego ćwiczenia, zanim wybierzesz "Zakończ mój egzamin".

en: To review learner cohort assignments or see the results of uploading a CSV file, download course profile information or cohort results on the {link_start}Data Download{link_end} page.
pl: Aby sprawdzić przydział studentów do kohort lub poznać efekty załadowania pliku CSV, pobierz informacje profilowe z kursu lub przegląd kohort ze strony {link_start}pobierania danych{link_end}.

en: To share your certificate on Mozilla Backpack, you must first have a Backpack account. Complete the following steps to add your certificate to Backpack.
pl: Aby podzielić się swoim certyfikatem w Mozilla Backpack, najpierw musisz posiadać konto w Backpack. Wykonaj poniższe czynności w celu dodania swojego certyfikatu do Backpack.

en: To take a successful photo, make sure that:
pl: Aby wykonać prawidłowe zdjęcie, upewnij się, że

en: To verify your identity, you need a webcam and a government-issued photo ID.
pl: Aby potwierdzić tożsamość, potrzebujesz kamerki internetowej i dokumentu tożsamości.

en: Toggle Notifications Setting
pl: Zmień ustawienia powiadomień

en: Topic
pl: Temat

en: Topics
pl: Tematy

en: Total
pl: Suma

en: Total Number
pl: Liczba w kursie

en: Transcript Fidelity
pl: Dokładność transkrypcji

en: Transcript Languages
pl: Języki transkrypcji

en: Transcript Provider
pl: Dostawca transkrypcji

en: Transcript Turnaround
pl: Czas przyg. transkrypcji

en: Transcripts
pl: Transkrypcje

en: Try the transaction again in a few minutes.
pl: Spróbuj dokonać transakcji za kilka minut.

en: Type
pl: Typ

en: Type in a URL or use the "Choose File" button to upload a file from your machine. (e.g. 'http://example.com/img/clouds.jpg')
pl: Wklej adres URL lub użyj przycisku "Wybierz plik", aby przesłać plik ze swojego komputera. (np. 'http://example.com/img/clouds.jpg')

en: Unable to determine whether we should give you a refund because of System Error. Please try again later.
pl: Z powodu błędu systemu nie udało się określić zasadności przyznania zwrotu. Proszę spróbować ponownie później.

en: Unable to submit application
pl: Nie udało się przesłać zgłoszenia

en: Undo (Ctrl+Z)
pl: Cofnij (Ctrl+Z)

en: Undo Changes
pl: Cofnij zmiany

en: Ungraded
pl: Nieoceniony

en: Unit
pl: Ekran

en: Unit Access
pl: Dostęp do ekranu

en: Unit Visibility
pl: Widoczność ekranu

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown username: {user}
pl: Nieznana nazwa użytkownika: {user}

en: Unlink This Account
pl: Odłącz to konto

en: Unlink your {accountName} account
pl: Odłącz swoje konto {accountName}

en: Unlinking
pl: Rozłączanie

en: Unpublished changes to content that will release in the future
pl: Nieopublikowane zmiany w treści, która zostanie udostępniona w przyszłości

en: Unpublished changes to live content
pl: Nieopublikowane zmiany w treści będącej w użyciu

en: Unpublished units will not be released
pl: Nieopublikowane ekrany nie zostaną udostępnione

en: Unscheduled
pl: Niezaplanowany

en: Update
pl: Edytuj

en: Update Settings
pl: Aktualizuj ustawienia

en: Update team.
pl: Aktualizuj zespół

en: Updating Tags
pl: Aktualizowanie tagów

en: Updating with latest library content
pl: Aktualizacja o najnowszą treść biblioteki

en: Upgrade All Remaining Courses (
pl: Zaktualizuj wszystkie pozostałe kursy (

en: Upgrade Deadline
pl: Ostateczny termin na płatny zapis

en: Upgrade to Verified
pl: Zmień tryb kursu do poziomu zweryfikowanego

en: Upgrade to a Verified Certificate for {courseName}
pl: Podnieś tryb do potwierdzonego certyfikatu kursu: {courseName}

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload File
pl: Prześlij plik

en: Upload File and Assign Students
pl: Prześlij plik i przydziel studentów

en: Upload New .srt Transcript
pl: Prześlij nową transkrypcję .srt

en: Upload New File
pl: Prześlij nowy plik

en: Upload New Transcript
pl: Prześlij nową transkrypcję

en: Upload PDF
pl: Prześlij PDF

en: Upload Photo
pl: Prześlij zdjęcie

en: Upload Signature Image
pl: Prześlij zdjęcie podpisu

en: Upload Videos
pl: Prześlij filmy

en: Upload a CSV file
pl: Prześlij plik CSV

en: Upload a comma separated values (.csv) file that contains the usernames or email addresses of learners who have been given exceptions. Include the username or email address in the first comma separated field. You can include an optional note describing the reason for the exception in the second comma separated field.
pl: Prześlij plik (.csv) zawierający oddzielone przecinkami nazwy użytkowników lub adresy e-mail studentów dodanych do wyjątków.

en: Upload an image
pl: Prześlij zdjęcie

en: Upload an image or capture one with your web or phone camera.
pl: Prześlij zdjęcie lub zrób nowe używając kamerki internetowej lub aparatu w telefonie.

en: Upload completed
pl: Przesyłanie ukończone

en: Upload completed for video {fileName}
pl: Przesyłanie ukończone dla pliku {fileName}

en: Upload failed
pl: Przesyłanie nie powiodło się

en: Upload failed for video {fileName}
pl: Przesyłanie nieudane dla pliku {fileName}

en: Upload instructor image.
pl: Prześlij zdjęcie prowadzącego

en: Upload is in progress. To avoid errors, stay on this page until the process is complete.
pl: Przesyłanie jest w toku. Aby uniknąć błędów, pozostań na tej stronie aż do zakończenia czynności.

en: Upload signature image.
pl: Prześlij zdjęcie podpisu

en: Upload your banner image.
pl: Prześlij banner

en: Upload your course image.
pl: Prześlij zdjęcie/grafikę swojego kursu.

en: Upload your first asset
pl: Prześlij swoje pierwsze zasoby

en: Upload your video thumbnail image.
pl: Prześlij grafikę - miniaturę filmu promocyjnego

en: Uploaded file issues. Click on "+" to view.
pl: Problem z przesłanym plikiem. Kliknij na "+", aby dowiedzieć się więcej.

en: Uploading
pl: Przesyłanie

en: Upset Learner
pl: Niezadowolony uczeń

en: Use Current Transcript
pl: Użyj istniejącej transkrypcji

en: Use a practice proctored exam to introduce learners to the proctoring tools and processes. Results of a practice exam do not affect a learner's grade.
pl: Skorzystaj z próbnego egzaminu nadzorowanego w celu zaznajomienia studentów z jego narzędziami i procedurami. Wyniki próbnego egzaminu nie wpływają na oceny studenta.

en: Use a timed exam to limit the time learners can spend on problems in this subsection. Learners must submit answers before the time expires. You can allow additional time for individual learners through the Instructor Dashboard.
pl: Użyj egzaminu z limitem czasu, aby ograniczyć czas, jaki studenci mogą przeznaczyć na rozwiązywanie ćwiczeń. Studenci muszą przesłać odpowiedzi przed upływem limitu czasu. Poprzez pulpit instruktora możesz przyznać wybranym studentom więcej czasu.

en: Use as a Prerequisite
pl: Użyj jako wymagania wstępnego

en: Use bookmarks to help you easily return to courseware pages. To bookmark a page, click "Bookmark this page" under the page title.
pl: Używaj zakładek w celu łatwiejszego powrotu do wybranych stron kursu. Aby dodać stronę do zakładek, wybierz "Dodaj do zakładek" pod tytułem strony.

en: Use cohorts as the basis for dividing discussions. All learners, regardless of cohort, see the same discussion topics, but within divided topics, only members of the same cohort see and respond to each others’ posts.
pl: Używaj kohort jako podstawy do dzielenia dyskusji. Wszyscy studenci, niezależnie od ich kohorty, widzą te same tematy dyskusji, natomiast wpisy wewnątrz podzielonych dyskusji widzą wyłącznie studenci będący w tej samej kohorcie.

en: Use enrollment tracks as the basis for dividing discussions. All learners, regardless of their enrollment track, see the same discussion topics, but within divided topics, only learners who are in the same enrollment track see and respond to each others’ posts.
pl: Używaj ścieżek kursu jako podstawy do dzielenia dyskusji. Wszyscy studenci, niezależnie od ich ścieżki, widzą te same tematy dyskusji, natomiast wpisy wewnątrz podzielonych dyskusji widzą wyłącznie studenci będący na tych samych ścieżkach kursu.

en: Use my institution/campus credentials
pl: Użyj danych do logowania z mojej uczelni

en: Use the All Topics menu to find specific topics.
pl: Użyj menu "Wszystkie tematy", aby znaleźć określone tematy.

en: Use your webcam to take a photo of your face. We will match this photo with the photo on your ID.
pl: Użyj kamerki internetowej, aby zrobić zdjęcie swojej twarzy. Porównamy to zdjęcie ze zdjęciem w twoim dokumencie tożsamości.

en: Used
pl: Wykorzystany

en: Used in {count} location | Used in {count} locations
pl[0]: W użyciu w {count} lokalizacji
pl[1]: W użyciu w {count} lokalizacjach
pl[2]: W użyciu w {count} lokalizacjach
pl[3]: W użyciu w {count} lokalizacjach

en: User Email
pl: Adres e-mail studenta

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Users must create and activate their account before they can be promoted to beta tester.
pl: Użytkownicy muszą stworzyć i aktywować swoje konta, zanim będą mogli zostać dodani do grona beta testerów.

en: Valid
pl: Aktywny

en: Validation Error
pl: Błąd walidacji

en: Validation Error While Saving
pl: Błąd walidacji w trakcie zapisu

en: Verification Checkpoint
pl: Punkt kontrolny weryfikacji

en: Verification Deadline
pl: Ostateczny termin weryfikacji

en: Verification checkpoint to be completed
pl: Punkt kontrolny weryfikacji do przejścia

en: Verified Certificate
pl: Certyfikat potwierdzony

en: Verified Certificate for {courseName}
pl: Potwierdzony Certyfikat kursu {courseName}

en: Verified Certificate upgrade
pl: Zgłoszenie do potwierdzonego certyfikatu

en: Verified Status
pl: Status potwierdzony

en: Verified mode price
pl: Cena trybu potwierdzonego

en: Video Capture Error
pl: Błąd przechwytywania obrazu wideo

en: Video ID
pl: Identyfikator filmu

en: Video Source Language
pl: Oryginalny język filmu

en: Video duration is {humanizeDuration}
pl: Czas trwania filmu wynosi {humanizeDuration}

en: Video image upload completed
pl: Przesyłanie filmu zakończone

en: Video image upload started
pl: Przesyłanie filmu rozpoczęte

en: View
pl: Wyświetl

en: View Archived Course
pl: Wyświetl zarchiwizowany kurs

en: View Cohort
pl: Wyświetl kohortę

en: View Course
pl: Wyświetl kurs

en: View Live
pl: Zobacz w działaniu

en: View all errors
pl: Wyświetl wszystkie błędy

en: View child items
pl: Zobacz elementy poboczne

en: Viewing %s course | Viewing %s courses
pl[0]: Wyświetlanie %s kursu
pl[1]: Wyświetlanie %s kursów
pl[2]: Wyświetlanie %s kursów
pl[3]: Wyświetlanie %s kursów

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visible to Staff Only
pl: Widoczna tylko dla kadry

en: Vote for good posts and responses
pl: Głosuj na dobre wpisy i odpowiedzi

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: We ask you to activate your account to ensure it is really you creating the account and to prevent fraud.
pl: Prosimy cię o aktywację konta w celu potwierdzenia, że to faktycznie ty próbujesz utworzyć konto oraz że twój adres e-mail nie zawiera błędu.

en: We couldn't create your account.
pl: Nie udało się utworzyć twojego konta.

en: We couldn't find any results for "%s".
pl: Nie udało się znaleźć żadnych wyników dla "%s".

en: We couldn't sign you in.
pl: Logowanie nie powiodło się.

en: We have encountered an error. Refresh your browser and then try again.
pl: Napotkaliśmy błąd. Odśwież przeglądarkę i spróbuj jeszcze raz.

en: We just need a little more information before you start learning with %(platformName)s.
pl: Potrzebujemy jeszcze nieco informacji zanim będziesz mógł rozpocząć naukę w %(platformName)s.

en: We use the highest levels of security available to encrypt your photo and send it to our authorization service for review. Your photo and information are not saved or visible anywhere on %(platformName)s after the verification process is complete.
pl: Używamy najwyższych dostępnych poziomów bezpieczeństwa w celu szyfrowania zdjęć i przesyłania ich do sprawdzenia. Po zakończeniu czynności weryfikacyjnych,  twoje zdjęcia i dane z dokumentu nie są zapisywane ani widoczne gdziekolwiek na łamach %(platformName)s.

en: We've encountered an error. Refresh your browser and then try again.
pl: Napotkaliśmy błąd. Odśwież przeglądarkę i spróbuj ponownie.

en: We've sent a confirmation message to {new_email_address}. Click the link in the message to update your email address.
pl: Wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą na adres {new_email_address}. Kliknij łącze znajdujące się w jej treści, aby zaktualizować swój adres e-mail.

en: We've sent a message to {email}. Click the link in the message to reset your password. Didn't receive the message? Contact {anchorStart}technical support{anchorEnd}.
pl: Na adres {email} została wysłana wiadomość. Kliknij w odnośnik w wiadomości, aby zresetować hasło. Jeśli wiadomość nie dotarła, skontaktuj się z {anchorStart}pomocą techniczną{anchorEnd}.

en: Web:
pl: Sieć:

en: Webcam
pl: Kamerka internetowa

en: Weekly Highlight Emails
pl: Cotygodniowe e-maile podsumowujące

en: Weight of Total Grade
pl: Waga w ocenie końcowej

en: What You Need for Verification
pl: Czego potrzebujesz do potwierdzenia tożsamości

en: What does %(platformName)s do with this photo?
pl: W jaki sposób %(platformName)s dba o bezpieczeństwo danych?

en: What does this mean?
pl: Co to oznacza?

en: What's Your Next Accomplishment?
pl: Co będzie twoim kolejnym osiągnięciem?

en: When learners submit an answer to an assessment, they immediately see whether the answer is correct or incorrect, and the score received.
pl: W momencie kiedy studenci prześlą odpowiedź na zadanie, natychmiast widzą, czy ich odpowiedź jest poprawna, czy błędna, a także uzyskany wynik.

en: Which timed transcript would you like to use?
pl: Którą transkrypcję chcesz wykorzystać?

en: Why activate?
pl: W jakim celu należy aktywować konto?

en: Why does %(platformName)s need my photo?
pl: Dlaczego %(platformName)s potrzebuje mojego zdjęcia?

en: Will Be Visible To:
pl: Będzie widoczna dla:

en: Would you like to sign in using your %(providerName)s credentials?
pl: Czy chcesz się zalogować korzystając z systemu %(providerName)s?

en: Year of Birth
pl: Rok urodzenia

en: Yes, allow edits to the active Certificate
pl: Tak, pozwól na edycję aktywnego certyfikatu.

en: Yes, replace the edX transcript with the YouTube transcript
pl: Tak, zamień transkrypcję na transkrypcję z YouTube

en: You already have an edX account with your {enterprise_name} email address.
pl: Istnieje już konto przypisane do adresu e-mail z serwisu {enterprise_name}.

en: You are a member of this team.
pl: Jesteś członkiem tego zespołu.

en: You are currently sharing a limited profile.
pl: Obecnie dzielisz się ograniczonym profilem.

en: You are enrolling in: {courseName}
pl: Zapisujesz się na kurs: {courseName}

en: You are not currently a member of any team.
pl: Nie jesteś obecnie członkiem żadnego zespołu.

en: You are not enrolled in any programs yet.
pl: Nie uczestniczysz jeszcze w żadnym programie.

en: You are now enrolled as a verified student for:
pl: Jesteś zapisany jako zweryfikowany student kursu:

en: You are sending an email message with the subject {subject} to the following recipients.
pl: Wysyłasz wiadomość e-mail o temacie "{subject}" do następujących odbiorców:

en: You are upgrading your enrollment for: {courseName}
pl: Zmieniasz tryb kursu: {courseName}

en: You can change sessions until {expiration_date}.
pl: Możesz dokonać zmiany sesji kursu do dn. {expiration_date}.

en: You can link your social media accounts to simplify signing in to {platform_name}.
pl: Możesz połączyć profil z platformami społecznościowymi, co ułatwi logowanie do {platform_name}.

en: You can no longer change sessions.
pl: Nie możesz już dokonać zmiany sesji kursu.

en: You can now enter your payment information and complete your enrollment.
pl: Możesz teraz dokonać płatności i dopełnić procedury rekrutacyjnej.

en: You can pay now even if you don't have the following items available, but you will need to have these by {date} to qualify to earn a Verified Certificate.
pl: Możesz już teraz dokonać zapłaty nie dopełniwszy jeszcze wszystkich formalności, jednak w celu kwalifikowania się do potwierdzonego certyfikatu, musisz zdążyć ze spełnieniem wymagań przed {date}.

en: You can pay now even if you don't have the following items available, but you will need to have these to qualify to earn a Verified Certificate.
pl: Możesz już teraz dokonać zapłaty nie dopełniwszy jeszcze wszystkich formalności, jednak w celu kwalifikowania się do potwierdzonego certyfikatu, musisz spełnić wszystkie wymagania.

en: You can remove members from this team, especially if they have not participated in the team's activity.
pl: Możesz usunąć poszczególnych członków zespołu, szczególnie jeśli nie biorą aktywnego udziału.

en: You can use your {accountName} account to sign in to your {platformName} account.
pl: Możesz używać konta {accountName} do logowania się do swojego konta w {platformName}.

en: You can view your information or unlink from {enterprise_name} anytime in your Account Settings.
pl: Możesz przejrzeć swoje dane lub odłączyć konto {enterprise_name} z poziomu ustawień w swoim profilu.

en: You cannot view the course as a student or beta tester before the course release date.
pl: Nie możesz zobaczyć kursu jako student lub beta tester przed datą udostępnienia kursu.

en: You changed a video URL, but did not change the timed transcript file. Do you want to use the current timed transcript or upload a new .srt transcript file?
pl: Dokonałeś zmiany adresu filmu, ale bez zmiany pliku transkrypcji. Czy chcesz korzystać z istniejącej transkrypcji, czy wgrać nowy plik .srt?

en: You commented...
pl: Twój komentarz...

en: You could not be subscribed to this post. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się zasubskrybować tego wpisu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: You could not be unsubscribed from this post. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się wyłączyć subskrypcji tego wpisu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: You currently have no cohorts configured
pl: Aktualnie nie posiadasz skonfigurowanych żadnych kohort

en: You did not select a content group
pl: Nie wybrano grupy treści

en: You don't seem to have Flash installed. Get Flash to continue your verification.
pl: Wygląda na to, że nie posiadasz zainstalowanego flasha. Zainstaluj flasha, aby kontynuować swoją weryfikację.

en: You don't seem to have a webcam connected.
pl: Wygląda na to, że nie masz podłączonej kamery internetowej.

en: You have already verified your ID!
pl: Już potwierdziłeś swoją tożsamość!

en: You have been logged out of your edX account. Click Okay to log in again now. Click Cancel to stay on this page (you must log in again to save your work).
pl: Zostałeś wylogowany ze swojego konta. Kliknij OK, aby zalogować się ponownie. Kliknij anuluj, aby pozostać na tej stronie (musisz zalogować się ponownie, aby zapisać swoją pracę).

en: You have done a dry run of force publishing the course. Nothing has changed. Had you run it, the following course versions would have been change.
pl: Dokonałeś próby wymuszonej publikacji kursu. Nie zaszła żadna zmiana. W przypadku publikacji kursu doszłoby do następujących zmian wersji kursów.

en: You have no handouts defined
pl: Nie posiadasz żadnych notatek

en: You have not bookmarked any courseware pages yet
pl: Jeszcze nie dodałeś do zakładek żadnych stron kursu.

en: You have not created any certificates yet.
pl: Nie stworzyłeś jeszcze żadnych certyfikatów.

en: You have not created any content groups yet.
pl: Nie stworzyłeś jeszcze żadnej grupy treści.

en: You have not created any group configurations yet.
pl: Nie stworzyłeś jeszcze żadnych konfiguracji grupy.

en: You have successfully signed into %(currentProvider)s, but your %(currentProvider)s account does not have a linked %(platformName)s account. To link your accounts, sign in now using your %(platformName)s password.
pl: Pomyślnie zalogowałeś się do %(currentProvider)s, ale twoje konto %(currentProvider)s nie jest połączone z kontem w %(platformName)s. Aby połączyć konta, zaloguj się używając swojego hasła w %(platformName)s.

en: You have successfully updated your goal.
pl: Pomyślnie zaktualizowano cel nauki.

en: You haven't added any assets to this course yet.
pl: Jeszcze nie dodałeś żadnych zasobów do tego kursu.

en: You haven't added any content to this course yet.
pl: Jeszcze nie dodałeś żadnej treści do tego kursu.

en: You haven't added any textbooks to this course yet.
pl: Nie dodałeś jeszcze żadnych podręczników do tego kursu.

en: You must be over 13 to share a full profile. If you are over 13, make sure that you have specified a birth year on the {account_settings_page_link}
pl: Musisz mieć ukończone 13 lat, aby móc udostępnić swój pełny profil. Jeśli masz ukończone 13 lat, upewnij się, że wprowadziłeś rok urodzenia w {account_settings_page_link}

en: You must enter a valid email address in order to add a new team member
pl: Musisz podać prawidłowy adres e-mail w celu dodania nowego członka kadry

en: You must select a session by {expiration_date} to access the course.
pl: Aby uzyskać dostęp do kursu, do {expiration_date} musisz wybrać jego sesję.

en: You must select a session to access the course.
pl: Aby przejść do kursu, musisz wybrać dostępną sesję.

en: You must sign out and sign back in before your language changes take effect.
pl: Musisz się wylogować i ponownie zalogować, aby zmiany językowe zaczęły obowiązywać.

en: You must specify a name for the cohort
pl: Musisz określić nazwę tej kohorty

en: You must specify your birth year before you can share your full profile. To specify your birth year, go to the {account_settings_page_link}
pl: Przed udostępnieniem swojego pełnego profilu musisz podać rok urodzenia. Aby wskazać swój rok urodzenia, odwiedź {account_settings_page_link}

en: You need to activate your account before you can enroll in courses. Check your inbox for an activation email. After you complete activation you can return and refresh this page.
pl: Przed zapisaniem się na pierwszy kurs musisz aktywować swoje konto. Sprawdź pocztę e-mail i znajdź wiadomość z instrukcją aktywacji. Po jej dokonaniu wróć i odśwież tę stronę.

en: You receive messages from {platform_name} and course teams at this address.
pl: Na ten adres otrzymujesz wiadomości z {platform_name} i od prowadzących kursy.

en: You will be refunded the amount you paid.
pl: Zapłacona kwota zostanie zwrócona.

en: You will not be refunded the amount you paid.
pl: Zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.

en: You will not receive notification for emails that bounce, so double-check your spelling.
pl: Nie otrzymasz powiadomień na nieprawidłowe adresy e-mail, dlatego raz jeszcze sprawdź poprawność.

en: You will use your webcam to take a picture of your face and of your government-issued photo ID.
pl: Kamerki internetowej użyjesz do wykonania zdjęcia swojej twarzy oraz zdjęcia dokumentu tożsamości.

en: You!
pl: Ty!

en: You've made some changes
pl: Dokonałeś pewnych zmian

en: You've made some changes, but there are some errors
pl: Dokonałeś zmian, ale wystąpiły pewne błędy

en: You've successfully signed into %(currentProvider)s.
pl: Pomyślnie zalogowałeś się do %(currentProvider)s.

en: Your ID must be a government-issued photo ID that clearly shows your face.
pl: Dokumentem tożsamości musi być dokument ze zdjęciem wydany przez dowolną instytucję.

en: Your Program Journey
pl: Przebieg twojego programu

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane

en: Your changes have been saved. {details}
pl: Twoje zmiany zostały zapisane. {details}

en: Your changes will not take effect until you save your progress.
pl: Zmiany nie zostaną wprowadzone dopóki nie zapiszesz swojego postępu.

en: Your changes will not take effect until you save your progress. Take care with key and value formatting, as validation is not implemented.
pl: Zmiany nie zostaną wprowadzone dopóki nie zapiszesz swojego postępu. Sprawdzanie poprawności nie jest realizowane. Uważaj na formatowanie i wartość klucza.

en: Your course could not be exported to XML. There is not enough information to identify the failed component. Inspect your course to identify any problematic components and try again.
pl: Nie udało się wyeksportować twojego kursu do XML. Niewystarczająco informacji do zidentyfikowania błędnego elementu. Sprawdź swój kurs w celu znalezienia ewentualnych problematycznych elementów i spróbuj ponownie.

en: Your donation could not be submitted.
pl: Nie udało się przesłać twojej darowizny.

en: Your email message was successfully queued for sending. In courses with a large number of learners, email messages to learners might take up to an hour to be sent.
pl: Twoja wiadomość e-mail została z powodzeniem dodana do kolejki wysyłek. Dla kursów o dużej liczbie studentów czas wysyłki może wynieść nawet około godziny.

en: Your entire face fits inside the frame.
pl: Cała twoja twarz znajduje się w ramie zdjęcia.

en: Your export has failed.
pl: Twoje eksportowanie się nie powiodło.

en: Your face is well-lit.
pl: Twoja twarz jest dobrze oświetlona.

en: Your file '{file}' has been uploaded. Allow a few minutes for processing.
pl: Twój plik '{file}' został przesłany. Daj nam chwilę na przetworzenie.

en: Your file could not be uploaded
pl: Nie udało się przesłać twojego pliku

en: Your file has been deleted.
pl: Plik został usunięty

en: Your library could not be exported to XML. There is not enough information to identify the failed component. Inspect your library to identify any problematic components and try again.
pl: Nie udało się wyeksportować twojej biblioteki do XML. Niewystarczająco informacji do zidentyfikowania błędnego elementu. Sprawdź swoją bibliotekę w celu znalezienia ewentualnych problematycznych elementów i spróbuj ponownie.

en: Your message cannot be blank.
pl: Wiadomość nie może być pusta.

en: Your message must have a subject.
pl: Wiadomość musi mieć temat.

en: Your message must have at least one target.
pl: Twoja wiadomość musi posiadać co najmniej jednego odbiorcę.

en: Your policy changes have been saved.
pl: Twoje zmiany polityki zostały zapisane.

en: Your post will be discarded.
pl: Twój wpis zostanie odrzucony.

en: Your profile settings are managed by {enterprise_name}. Contact your administrator or {link_start}edX Support{link_end} for help.
pl: Ustawienia twojego profilu są obsługiwane przez {enterprise_name}. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z administratorem lub {link_start}z centrum pomocy{link_end}.

en: Your request could not be completed due to a server problem. Reload the page and try again. If the issue persists, click the Help tab to report the problem.
pl: Nie udało się przetworzyć twojego żądania z powodu błędu serwera. Przeładuj stronę i spróbuj ponownie. Jeśli problem nie ustąpi, odwiedź zakładkę "Pomoc" i zgłoś problem.

en: Your request could not be completed. Reload the page and try again.
pl: Nie udało się przetworzyć twojego żądania.. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Your request could not be completed. Reload the page and try again. If the issue persists, click the Help tab to report the problem.
pl: Nie udało się zrealizować twojego żądania. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Jeśli problem nie ustąpi, kliknij na menu pomocy i zgłoś błąd.

en: Your request could not be processed. Refresh the page and try again.
pl: Nie udało się przetworzyć twojego żądania. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Your team could not be created.
pl: Nie udało się utworzyć twojego zespołu.

en: Your team could not be updated.
pl: Nie udało się zmodyfikować twojego zespołu.

en: Your unenrollment request could not be processed. Please try again later.
pl: Nie udało się przetworzyć żądania wyrejestrowania z kursu. Proszę spróbować ponownie później.

en: Your upload of '{file}' failed.
pl: Przesyłanie pliku "{file}" nie powiodło się.

en: Your upload of '{file}' succeeded.
pl: Przesyłanie pliku "{file}" powiodło się.

en: Your verification status is good until {verificationGoodUntil}.
pl: Twój stan weryfikacyjny jest ważny do {verificationGoodUntil}.

en: Your video uploads are not complete.
pl: Przesyłanie twoich plików filmowych jest nieukończone.

en: Your {program} Certificate
pl: Twój certyfikat programu {program}

en: Yourself
pl: Do siebie

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: [no tags]
pl: [brak tagów]

en: and others
pl: i inni

en: anonymous
pl: anonimowy

en: bytes
pl: bajtów

en: certificate
pl: certyfikat

en: close
pl: zamknij

en: component
pl: element

en: content group
pl: grupa treści

en: course id
pl: identyfikator kursu

en: delete chapter
pl: usuń rozdział

en: delete group
pl: usuń grupę

en: details about the failure
pl: na temat szczegółów błędu

en: dragging
pl: przeciąganie

en: dragging out of slider
pl: przeciąganie poza suwak

en: dropped in slider
pl: upuszczenie na suwak

en: dropped on target
pl: upuszczenie na cel

en: e.g. 'Sky with clouds'. The description is helpful for users who cannot see the image.
pl: np. 'Chmury na niebie'. Opis jest przydatny dla osób, które nie są w stanie zobaczyć obrazu.

en: e.g. 'google'
pl: np. 'google'

en: e.g. 'http://google.com'
pl: np. 'http://google.com'

en: e.g. johndoe@example.com, JaneDoe, joeydoe@example.com
pl: np. jankowalski@example.com, JanKowal, jankowalski@example.com

en: emphasized text
pl: Tekst wyróżniony

en: enter code here
pl: Wprowadź kod

en: enter link description here
pl: Wprowadź opis linku

en: for
pl: za

en: group configuration
pl: konfiguracja grupy

en: image omitted
pl: pominięty obrazek

en: last activity
pl: ostatnia aktywność

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minut/y

en: name
pl: nazwa

en: open slots
pl: wolne miejsca

en: or
pl: lub

en: or create a new one here
pl: lub w tym miejscu utwórz nowe

en: or sign in with
pl: lub zaloguj się przez

en: price
pl: cena

en: provide the title/name of the chapter that will be used in navigating
pl: podaj tytuł/nazwę rozdziału, który zostanie użyty w nawigacji kursu

en: provide the title/name of the text book as you would like your students to see it
pl: wprowadź tytuł/nazwę podręcznika, pod jakim mają go widzieć studenci

en: remove
pl: usuń

en: remove all
pl: usuń wszystko

en: second
pl: sekunda

en: seconds
pl: sekund/y

en: send an email message to {email}
pl: wyślij wiadomość e-mail do {email}

en: strong text
pl: Tekst pogrubiony

en: team count
pl: wielkość zespołu

en: there is currently {numVotes} vote | there are currently {numVotes} votes
pl[0]: Zebrano dotąd {numVotes} głos
pl[1]: Zebrano dotąd {numVotes} głosy
pl[2]: Zebrano dotąd {numVotes} głosów
pl[3]: Zebrano dotąd {numVotes} głosów

en: toggle chapter %(displayName)s
pl: przełącz na rozdział %(displayName)s

en: toggle subsection %(displayName)s
pl: przełącz na rozdział %(displayName)s

en: unit
pl: ekran

en: upload a PDF file or provide the path to a Studio asset file
pl: prześlij plik PDF lub podaj ścieżkę do pliku zasobu w Studio

en: username or email
pl: nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: with %(release_date_from)s
pl: z %(release_date_from)s

en: with %(section_or_subsection)s
pl: wraz z %(section_or_subsection)s

en: {browse_span_start}Browse teams in other topics{span_end} or {search_span_start}search teams{span_end} in this topic. If you still can't find a team to join, {create_span_start}create a new team in this topic{span_end}.
pl: {browse_span_start}Przeglądaj zespoły w innych tematach{span_end} lub {search_span_start}przeszukaj zespoły{span_end} w tym temacie. Jeśli nie możesz znaleźć zespołu dla siebie, {create_span_start}utwórz nowy zespół w tym temacie{span_end}.

en: {categoryText} in {parentDisplayname}
pl: {categoryText} w {parentDisplayname}

en: {currentCountOpeningTag}{currentCharacterCount}{currentCountClosingTag} of {maxCharacters}
pl: {currentCountOpeningTag}{currentCharacterCount}{currentCountClosingTag} spośród {maxCharacters}

en: {display_name} Settings
pl: Ustawienia {display_name}

en: {email} is already on the {container} team. Recheck the email address if you want to add a new member.
pl: {email} jest już członkiem kadry {container}. Sprawdź poprawność adresu e-mail w celu dodania nowego członka kadry.

en: {filename} exceeds maximum size of {maxFileSizeInGB} GB.
pl: {filename} przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar {maxFileSizeInGB} GB.

en: {filename} is not in a supported file format. Supported file formats are {supportedFileFormats}.
pl: {filename} posiada niewspierany format pliku. Wspieranymi formatami plików są {supportedFileFormats}.

en: {hours}:{minutes} (current UTC time)
pl: {hours}:{minutes} (aktualny czas UTC)

en: {maxWidth}x{maxHeight} pixels
pl: {maxWidth}x{maxHeight} pikseli

en: {numMoved} learner was moved from {prevCohort} | {numMoved} learners were moved from {prevCohort}
pl[0]: {numMoved} student został przeniesiony z kohorty {prevCohort}
pl[1]: {numMoved} studentów zostało przeniesionych z kohorty {prevCohort}
pl[2]: {numMoved} studentów zostało przeniesionych z kohorty {prevCohort}
pl[3]: {numMoved} studentów zostało przeniesionych z kohorty {prevCohort}

en: {numPreassigned} learner was pre-assigned for this cohort. This learner will automatically be added to the cohort when they enroll in the course. | {numPreassigned} learners were pre-assigned for this cohort. These learners will automatically be added to the cohort when they enroll in the course.
pl[0]: {numPreassigned} student został wstępnie zapisany do tej kohorty. Po zapisaniu się na kurs, student zostanie automatycznie przydzielony do tej kohorty.
pl[1]: {numPreassigned} studentów zostało wstępnie zapisanych do tej kohorty. Po zapisaniu się na kurs, studenci zostaną automatycznie przydzieleni do tej kohorty.
pl[2]: {numPreassigned} studentów zostało wstępnie zapisanych do tej kohorty. Po zapisaniu się na kurs, studenci zostaną automatycznie przydzieleni do tej kohorty.
pl[3]: {numPreassigned} studentów zostało wstępnie zapisanych do tej kohorty. Po zapisaniu się na kurs, studenci zostaną automatycznie przydzieleni do tej kohorty.

en: {numPresent} learner was already in the cohort | {numPresent} learners were already in the cohort
pl[0]: {numPresent} student znajdował się już w tej kohorcie.
pl[1]: {numPresent} studentów znajdowało się już w tej kohorcie.
pl[2]: {numPresent} studentów znajdowało się już w tej kohorcie.
pl[3]: {numPresent} studentów znajdowało się już w tej kohorcie.

en: {numResponses} other response | {numResponses} other responses
pl[0]: {numResponses} inna odpowiedź
pl[1]: {numResponses} inne odpowiedzi
pl[2]: {numResponses} innych odpowiedzi
pl[3]: {numResponses} innych odpowiedzi

en: {numResponses} response | {numResponses} responses
pl[0]: {numResponses} odpowiedź
pl[1]: {numResponses} odpowiedzi
pl[2]: {numResponses} odpowiedzi
pl[3]: {numResponses} odpowiedzi

en: {numUsersAdded} learner has been added to this cohort.  | {numUsersAdded} learners have been added to this cohort.
pl[0]: {numUsersAdded} student został dodany do tej kohorty.
pl[1]: {numUsersAdded} studenci zostali dodani do tej kohorty.
pl[2]: {numUsersAdded} studentów zostało dodanych do tej kohorty.
pl[3]: {numUsersAdded} studentów zostało dodanych do tej kohorty.

en: {numVotes} Vote | {numVotes} Votes
pl[0]: {numVotes} głos
pl[1]: {numVotes} głosy
pl[2]: {numVotes} głosów
pl[3]: {numVotes} głosów

en: {organization}\'s logo
pl: Logo "{organization}"

en: {screen_reader_start}Warning:{screen_reader_end} No content groups exist.
pl: {screen_reader_start}Uwaga:{screen_reader_end} Nie istnieją żadne grupy treści.

en: {screen_reader_start}Warning:{screen_reader_end} The previously selected content group was deleted. Select another content group.
pl: {screen_reader_start}Uwaga:{screen_reader_end} Uprzednio wybrana grupa treści została usunięta. Wybierz inną grupę treści.

en: {selectedProvider} credentials saved
pl: Dane {selectedProvider} zapisane

en: {sessionDates} (Open until {enrollmentEnd})
pl: {sessionDates} (Otwarte do {enrollmentEnd})

en: {sessionDates} - Currently Selected
pl: {sessionDates} - obecnie wybrana

en: {type} Progress
pl: {type} - postęp
